Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Залізничник (Малин) - Авангард (Довбиш) 7:1 (2014)
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ









Статистика
 



Мій профіль | Вихід
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 14 з 14
  • «
  • 1
  • 2
  • 12
  • 13
  • 14
Форум » Список форумів » ФУТБОЛЬНИЙ ПОРТАЛ МАЛИНЩИНИ » Сайт (Тут можна кинути в адміна гнилим помідором)
Сайт
slemДата: Середа, 08.09.2010, 10:52 | Сообщение # 196
Гравець дубля
Группа: Перевірені
Сообщений: 17
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мені чомусь ці дані схожі на міф, тут в рейтингу інші показники, як вчора так і сьогодні http://top.ucoz.ua/22/
Глянув, майже четверта частина хостів нагадує "мертвих душ" (статистика по країнам та перегляд/країна однакові, Багамський острів 3 та 3, Мексика, Індія і т.д.)

Може і не прав, але є такі штучки http://denegku4a.ucoz.net/publ/1-1-0-18 пункт №8 більш менш зрозумілий.

P.S. Висновок: показники отримані за рахунок екзотичних країн і т.д... Особисто я думав, що висоту 300 буде взято в понеділок. Все це не писав би, якщо б не попередній пост. Це просто спостереження, а не факти. Взагалі, цікаво, буде час будем слідкувати за зростанням показників.

 
oksДата: Середа, 08.09.2010, 13:04 | Сообщение # 197
Admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 234
Репутация: 10
Статус: Offline
Слеме, я тебе умаляю, ніхто не сперечається, що твій сайт є найкращим, правда, після сайту Звягеля. Ніхто ні за ким не гониться. Але тебе чомусь ця статистика, яку я тут наводжу в першу чергу для себе, заділа, не дає спокійно спати. Ніхто вже не наводить порівняльну статистику відвідуваності сайтів і лише Слем лазить по сайтам з калькулятором.

Quote (slem)
Мені чомусь ці дані схожі на міф, тут в рейтингу інші показники, як вчора так і сьогодні http://top.ucoz.ua/22/

Станом на 12.50 на сайті top.ucoz.ua вказано, що Спорт Ємільчинщини має 159 хостів, тоді як по лічильнику твого сайту - всього 65. Поясни мені цю різницю.

Quote (slem)
Глянув, майже четверта частина хостів нагадує "мертвих душ" (статистика по країнам та перегляд/країна однакові, Багамський острів 3 та 3, Мексика, Індія і т.д.)

Можливо, в тебе проблеми з математикою, бо ти путаєш чотири відсотки з четвертою частиною. Ось ця статистика за рекордний день (США, Норвегію, Німеччину, Туреччину я не бере до уваги).

Quote (slem)
Може і не прав, але є такі штучки http://denegku4a.ucoz.net/publ/1-1-0-18 пункт №8 більш менш зрозумілий.

Ого, а це вже серйозний наїзд. Я вже не сприймаю твоїх слів “Може і не прав”.
“За базар нада отвєчать”. Докази в студію, будь-ласка, бо це просто піз.еш.

Quote (slem)
P.S. Висновок: показники отримані за рахунок екзотичних країн і т.д...

Я погоджуюсь, що переходи з цих екзотичних країн виглядають дивними, і для мене також, але 4% - це мізер. На твій сайт також є переходи з Таїланду, Малайзії, Тайваня, але, правда, менші.

Слеме, давай не займатися дитячим садком.
Удачі і всього найкращого!

 
slemДата: Середа, 08.09.2010, 15:21 | Сообщение # 198
Гравець дубля
Группа: Перевірені
Сообщений: 17
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
4% від 286 це 11.44, екзотичні країни - типу 1 хост= 1 перегляд, Мексика, Індія, Бразилія, Філіпини і т.д., набереться більше 70, а це четверта частина від 286, а не 4%.
Як дає дані top.ucoz.ua точно не скажу, але там "рекорд" не зафіксовано.

давай не займатися дитячим садком будь сам більш серйозним, цифри цифрами, а для більшості користувачів це лапша (Можливо, вони себе розкручують, залищаючи свої ссилки.), яку ти сам їм пропонуєш.

Удачі і всього найкращого!

 
GoodDemonДата: Середа, 15.09.2010, 10:16 | Сообщение # 199
Гравець дубля
Группа: Перевірені
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
може це глюк укоза ці країни
а статистика з пошукових систем зайшло сьогодні 46 чоловік
всих хостів 166
120 чоловік зайшли з закладок
вчора також 120 чоловік зайшло з закладок
124 позавчора
Також є поштові спонсори платиш бабоси і твій сайт дивиться народ(доречі в поштовиках багато народу сидить з проксі тому можуть бути лєві країни)
Я нехочу нікого образити. Це просто мій аналіз даного сайту.
Для того щоб звинувачувати треба докази 100 пудові
cool Удачі Сайт нормальок

Додано (15.09.2010, 10:16)
---------------------------------------------
Постав ще один безкоштовний "счетчик" liveinternet.ru наприклад по категорії спорт,
якщо це накрутка сайт швиденько вилетить з рейтингів.
"Два счетчика Шеф" wacko

Сообщение отредактировал GoodDemon - Вівторок, 14.09.2010, 21:39
 
oksДата: Середа, 15.09.2010, 11:37 | Сообщение # 200
Admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 234
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (GoodDemon)
доречі в поштовиках багато народу сидить з проксі тому можуть бути лєві країни

Скоріш за все, переходи з екзотичних країн і пояснюються тим, що народ заходить на сайт через проксі. Так що це все нормально і ніяких накруток немає. Наприклад, якщо когось забанили на сайті, то на нього спокійно заходити через проксі.

Quote (GoodDemon)
Постав ще один безкоштовний "счетчик" liveinternet.ru наприклад по категорії спорт,
якщо це накрутка сайт швиденько вилетить з рейтингів.

В мене вже стояв альтернативний лічильник. Мені не сподобалось те, що Юкоз рахує з 23.00, а інші лічильники з 00.00, через що виникала розбіжність. Але, все-таки, для цікавості спробую поставити ще раз альтернативнеий лічильник.
 
GoodDemonДата: Середа, 15.09.2010, 22:52 | Сообщение # 201
Гравець дубля
Группа: Перевірені
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
все таки раджу поставити www.liveinternet.ru самий кращий лічильник
це не реклама даний сайт в рекламі "не нуждается"
happy
 
Форум » Список форумів » ФУТБОЛЬНИЙ ПОРТАЛ МАЛИНЩИНИ » Сайт (Тут можна кинути в адміна гнилим помідором)
  • Сторінка 14 з 14
  • «
  • 1
  • 2
  • 12
  • 13
  • 14
Пошук:
© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2024       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"