Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
 

Регламент

районних змагань з футболу сезону 2010 року

І. Мета та завдання

Чемпіонат Малинського району проводиться з метою:

1.1. Організація активного відпочинку та дозвілля молоді, пропаганди здорового способу життя, популяризації футболу серед сільського населення.

1.2. Підготовки спортивних резервів, підвищення майстерності футболістів, кваліфікації тренерів, суддів, інспекторів, спеціалістів футболу, визначення кращих команд для участі в змаганнях вищого рівня.

1.3. Виконання районної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки.

 

II. Організатори

1. Загальне керівництво по підготовці та проведенню чемпіонату району з футболу здійснює відділ у справах молоді та спорту Малинського РДА та Основну відповідальність покладено на виконком федерації футболу.

2. Безпосереднє проведення змагань покладається на РСМГО «Малинська районна федерація футболу».

3. Матчі обслуговують судді рекомендовані та направлені виконкомом МРФФ.

4. Змагання проводяться згідно принципів «Чесної гри», календаря змагань, затвердженого виконкомом РСМГО «МРФФ».

 

III. Учасники і умови проведення чемпіонату

1. Чемпіонат Малинського району з футболу 2010 року проводиться за форматом прийнятим на загальних зборах і прийнятого календаря змагань, а кубкові матчі за прийнятого


формату та за сіткою розіграшу. Терміни проведення першого та другого кола чемпіонату, та кубкових матчів визначаються виконкомом РСМГО «МРФФ».

2. В змаганнях приймають участь, які є членами Федерації, дотримуються норм Статуту, Регламентів, Дисциплінарних правил Федерації, виконують рішення керівних та виконавчих органів, своєчасно сплачують обов'язкові внески визначені на сезон, в якому проводяться змагання.

3. Футболісти, які приймають участь в змаганнях, зобов'язані мати при собі посвідчення особи, яке підтверджує їх особу і пред'явити на вимогу судді, інспектора матчу та представника команди-суперника.

3.1. При відсутності особистої картки гравця, або документу який посвідчує його особу, футболіст, прізвище якого внесено до рапорту арбітра, до гри не допускається.

4.  Представники команд-господарів зобов'язані до початку матчу відрекомендувати арбітрові медичного працівника, працівника правоохоронних органів, або представника місцевого самоврядування. Без медичного представника суддя матч не розпочинає.

5. Представники команд зобов'язані за 30 хв. до початку матчу внести в рапорт арбітра прізвища та імена 18 гравців (11 основних і 7 запасних), заявлених на даний матч, вказати їх номера та надати арбітру особисті картки гравців.

В ході матчу дозволяється заміна 6 польових гравців та воротаря, які внесені в рапорт арбітра на даний матч.

6.  У випадку неявки команди на гру, команді зараховується поразка з рахунком 0:3, а команді суперника - перемога. В разі неявки команди на гру, оплата роботи та харчування суддівської бригади, медпрацівника та інспектора матчу, здійснюється за її рахунок згідно нормативів оплати роботи та харчування затверджених виконкомом федерації. Якщо команда, яка не з'явилась на гру, відмовляється компенсувати оплату роботи та харчування протягом п'яти днів, то з команди знімаються три очки набрані в попередніх матчах. При повторних неявках (два рази) команда знімається із змагань і всі результати проведених нею зустрічей анулюються, в разі, якщо команда провела менше половини матчів. Якщо команда провела 50 і більше відсотків ігор їй зараховується поразка в матчах, що залишилися (+ : -).

7. Гра повинна розпочатись в точно визначений час. У випадку запізнення (не більше 45 хв.) тільки арбітр приймає рішення про проведення гри. Про запізнення команда, яка запізнюється, повинна попередити не пізніше ніж за 30 хвилин до визначеного часу про своє запізнення.

8. За участь в матчі команд незаявленого гравця цей гравець дискваліфікується, а команді зараховується поразка.
9.  Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець записаний в рапорті. Форма воротаря повинна відрізнятись, за кольором, від форми футболістів двох команд та арбітра.

10. Господарі поля повинні мати два комплекти форми.

11.Переноси матчів (після заздалегідь письмового клопотання) можливі тільки у виключних випадках з дозволу виконкому РСМГО «МРФФ», але не пізніше 9 днів до гри, яка переноситься.

У випадках, коли команди делегують своїх гравців (5 і більше) на обласні змагання, і захищають честь Малинського району, рішення про перенесення матчів приймає виконком МРФФ.

 

IV. Легіонери

До заявочного списку однієї команди дозволяється вносити прізвища не більше п'яти футболістів-легіонерів, та не більше п'яти, які одночасно перебувають на футбольному полі. Легіонером вважається, той гравець, який проживає за межами Малинського району, є членом іншої не Малинської районної федерації футболу, до 1 січня 2010 року проживав (за паспортними даними) за межами Малинського району, або є учасником обласних та всеукраїнських змагань.

Якщо команда, за яку заявлений такий футболіст, не може підтвердити документально, що він не являється легіонером, то такий гравець команди зараховується до квоти легіонерів і за нього, до фонду організації та проведення змагань, вноситься безповоротний благодійний внесок за не місцевого гравця в сумі 200грн., місцевого, але учасника обласних чи всеукраїнських змагань в сумі 100грн.

 

V. Арбітраж

1. Арбітраж змагань здійснюється арбітрами призначеними та направленими на ігри виконкомом РСМГО «МРФФ». Контроль за якістю арбітражу виконує інспекторський комітет та виконком РСМГО «МРФФ». Матчі проводяться згідно діючих правил гри з футболу.

2.  Для обслуговування матчів чемпіонату головного арбітра призначає голова колегії суддів, у тісній взаємодії з головою федерації. Асистенти арбітра призначаються із числа команд, які приймають участь в матчі (по одному від кожної з команд) і мають посвідчення, що пройшли семінар-навчання.

3. У випадку неявки призначеного арбітра (до 30 хв.) матч проводить суддя з числа присутніх на стадіоні, який має суддівське посвідчення, а рішення про заміну арбітра приймає інспектор гри, а вразі його відсутності, голова федерації.

4. Перед початком гри арбітр зобов'язаний перевірити готовність футбольного поля, присутність медичного працівника, прізвище якого занести у рапорт матчу. Арбітр зобов'язаний перевірити документи футболістів, внесених в рапорт, номери на футболках гравців. Він разом з представниками команд несе повну відповідальність за отримання правил допуску футболістів до гри.

5. Після закінчення матчу арбітр в присутності представників команд зобов'язаний оформити рапорт.

Якщо під час матчу мали місце попередження, вилучення, травми гравців, порушення чинного регламенту, а також порядку на стадіоні, арбітр здійснює відповідні записи в обов'язковому порядку, ознайомлює з рапортом представників команд, про що вони ставлять свій підпис.

6. На наступний день після матчу рапорт арбітра повинен бути представлений в РСГМО «МРФФ».

 

VI. Відповідальність футболістів, керівників команд

1.  Футболісти, представники команд, обслуговуючі служби зобов'язані виконувати всі вимоги правил гри, даного Регламенту і дотримуватися «Дисциплінарного кодексу».

2. Команди зобов'язані сплатити накладені штрафи Дисциплінарним комітетом в 10-денний термін після оголошення штрафних санкцій. В іншому випадку вони не допускаються до гри, і питання про подальшу участь в змаганнях вирішує виконком РСМГО «МРФФ» .

3.  Основою для притягнення до дисциплінарної відповідальності можуть бути:

•       попередження, вилучення та інші негативні випадки, які внесені до рапорту арбітра;

              рапорт інспектора матчу;

              письмова заява офіційного представника Федерації;

              письмова заява керівництва клубу;

              рішення зборів команди клубу;

•       відомі негативні факти, яких з різних причин не внесено до рапорту арбітра.

4. Якщо виникла необхідність зупинити гру звернутися за допомогою до працівника правоохоронних органів або медичного працівника і арбітр фіксує їхню відсутність, то він зобов'язаний припинити матч. Рішення по результату гри буде приймати дисциплінарний комітет РСМГО «МРФФ».

5. Дисциплінарні порушення футболістів представників команд, а також випадків порушень громадського порядку на футбольних полях глядачами, розглядає дисциплінарний комітет МРФФ.

6.  Якщо команда без дозволу арбітра самовільно залишила футбольне поле, то їй зараховується поразка «0:3», при умові якщо суперник не вигравав цей матч з більшим рахунком (тоді в силі залишається рахунок, який був на момент зупинки гри) і накладаються штрафні санкції.

7.  Якщо гра зірвана з вини глядачів, команді господарів поля зараховується поразка «0:3». Якщо гра зірвана з вини обох команд, то поразка зараховується обом командам. В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.
8. Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА сприяє присутності на матчі медичного представника, та працівника правоохоронних органів.
 
VII. Протести
1. Керівники команди, які подають протест зобов'язані терміново після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Заява про подачу протесту фіксується в рапорті арбітра. Арбітр матчу у випадку протесту або серйозних конфліктів, що мали місце в грі, терміново надсилає у РСМГО «МРФФ» свої пояснення і зобов'язаний бути присутнім на засіданні дисциплінарного комітету РСМГО «МРФФ».
2. Письмові протести повинні бути вичерпно мотивовані і підписані представником команди і на протязі 24 годин після закінчення матчу подані в РСМГО «МРФФ», а також внесено внесок в сумі 100 грн. В разі задоволення протесту внесок повертається.
3. Не приймаються до розгляду протести, якщо вони подані на рішення прийняті арбітром по подіях, що мали місце в грі:
- призначення або не призначення вільних, штрафних та 11- метрових ударів;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м'яча за межі поля;
- на зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження та вилучення з поля.
4. Несвоєчасно подані і незафіксовані в рапорті арбітра протести не розглядаються.
 
VIII. Місце проведення
1. Ігри чемпіонату району проводяться на полях затверджених і прийнятих комісією МРФФ.
2. Представники футбольних команд зобов'язані забезпечити: - футбольне поле встановлених розмірів з відповідно скошеним трав'яним покриттям і необхідною розміткою; - сіткою на воротах та кутовими прапорцями; - два прапорці для суддів на лінії; - сидячі місця для тренерів і запасних гравців.
3. Медичний працівник повинен бути забезпечений медичною аптечкою з відповідними медпрепаратами.
4. Команда-господар поля зобов'язана надати для проведення гри два рівноцінних футбольних м'ячі.
5. Арбітр має право зупинити гру, або перенести її початок, якщо, на його погляд, дощова злива, грім і блискавка, а також непридатне поле для гри після зливи не дозволяє проведенню матчу.
6. У випадку дощу перед матчем арбітр має право зобов'язати представника команди господаря відновити розмітку футбольного поля.
 
IX. Визначення переможців
1. Місця команд в чемпіонаті району з футболу визначаються по найбільшій кількості очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується - 3 очка, за нічию - 1, за програш - 0.
2. У випадку рівності очок місця в чемпіонаті визначаються по таких показниках:
• за більшою кількістю очок в іграх міх собою;
• за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів в іграх між собою;
• за найбільшою кількістю перемог в усіх іграх;
• за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів в усіх іграх; • за найбільшою кількістю забитих м'ячів в усіх іграх.
3. При абсолютній рівності всіх показників рішення про визначення місця серед команд приймає виконком МРФФ методом жеребкування. Для виявлення чемпіона проводиться додатковий матч на нейтральному полі.
 
X. Нагородження
1. Команди району, які посядуть І, II, III Місця в чемпіонаті району, нагороджується грамотами, медалями відповідних ступенів. Команді, гравцям і тренерам, за зайняте І місце присвоюється звання «Чемпіон Малинського району з футболу».
 
XI. Порядок оформлення документації чемпіонату
1. У заявочний лист команд, що беруть участь в чемпіонаті включаються: - до 25 футболістів та два представники команди, в тому числі до 5 легіонерів;
2. Перелік заявочних документів які необхідно підготувати представникам команд: - фотографія розміром 3x4 кожного з футболістів;
- ксерокопія паспорта громадянина України;
- платіжне доручення з відміткою банку про перерахунок річного індивідуального заявочного та колективного внесків;
- заповнені та завірені головним лікарем заявочні листи (бланки надаються федерацією);
- заповнені особисті картки гравців (бланки надаються федерацією);
3. Допуск команд до змагань і оформлення заявочних документів проводиться РСМГО «МРФФ» згідно рішення виконкому РСМГО «МРФФ».
4. До заявка дозволяється протягом 15 днів з початку І та II кола змагань. За кожну до заявку поза графіком команда вносить 20 грн. за гравця або 100 грн. чи 200 грн., - за легіонера на рахунок РСМГО «МРФФ». Виняток становлять гравці, які служили в ЗСУ, які повернулись із-за кордону, навчання, і є жителями даного населеного пункту.
5. Перехід під час сезону дозволяється за дозволом виконкому РСМГО «МРФФ» тільки між колами чемпіонату, за що здійснюється перерахунок внеску в розмірі 20 грн. за гравця, або 100 грн. чи 200 гри., - за легіонера. А також за письмової згоди команди, з якої переходить гравець.
6. Гравці віком від 14 до 16 років вносяться до заявочних документів, при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що гравець може приймати участь в чемпіонаті та письмового дозволу батьків.
 
XII. Фінансові витрати
1. Витрати, пов'язані з участю команд в чемпіонаті району (проїзд, харчування, підготовка футбольного поля), здійснюються за рахунок організації, що відряджають.
2. Витрати пов'язані з оплатою суддівства, медпрацівника, інспектора, нагородження за рахунок РСМГО «МРФФ» та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації (згідно норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів, затверджених наказом від 26.01.2005 р. №17).
3. Розміри оплати суддів затверджуються постановою виконкому РСМГО «МРФФ».
4. Для покриття витрат пов'язаних з організацією чемпіонату, виконком МРФФ визначає розміри членських річних заявочних внесків для команд 250 грн.
5. Індивідуальний членський внесок становить 20 грн. за 1-го гравця для всіх команд.
6. 3а рахунок заявочних внесків буде проводитись:
- придбання кубків;
- дипломів;
- покриття канцелярських витрат;
- оплата суддівства матчів, медпрацівника та інспектора.
- мобільний зв'язок.
7. Заявочні внески команд перераховуються на розрахунковий рахунок МРФФ. Командам, що не внесли заявочні внески до встановленого терміну будуть зараховуватись поразки з рахунком 0:3.
 
ХІІІ. Заявки
1. Заявки на участь в Кубку та чемпіонаті Малинського району з футболу подають представники команд з усіма документами в РСМГО «МРФФ». з________ 2010 р. по______ 2010 р., з 9.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі та днів державних свят.
 
Реквізити банківського рахунку:
«Приватбанк»
МФО 311744
Код 35313113
Отримувач: РСМГО «МРФФ»

Випадкове фото
Малинщина
Всі фото
ФК Бердичів - Металург - 5:0 (2006р.)
Червона зірка 1940-50-ті
Останні
коментарі

Чемпіонат
району
Чемпіонат
Малина
Кубки
району
Турнір
прогнозів

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ


Випадкове відео
Всі відео
Рекомендовано

НАШІ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ

"ПРОМІНЬ" - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОСТІ РЕГІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ З ФУТЗАЛУ

Статистика
Сьогодні сайт відвідали: 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Активність відвідувачів:

Форма входу
НОВИНИ             
Малинщина
Футзал
ФК Металург
Житомирщина
Аматорська ліга
Ветерани
Різне
ВСІ НОВИНИ
ТУРНІРИ                
Чемпіонат району
Чемпіонат Малина
Кубки району
Турнір прогнозів
Аматорська ліга
Футзал
Чемпіонат та кубок області
Архів
Історія
МЕТАЛУРГ
Про команду
Склад команди 2011
Склад команди 2009
Склад команди 2008
Усі результати
МУЛЬТИМЕДІА      
ФОТО:
- Малинщина
- Металург
- Житомирщина
- Різне
ВІДЕО
СПІЛКУВАННЯ     
Форум
Лист адміну

Партнери сайту
Наша кнопка


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2018  
Автор: Олександр Голотюк
Використання матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання)
на "Футбольний портал Малинщини"