Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
ПАТ "Вайдманн-МПФ" - ветерани ФК "Папірник...
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Мій профіль | Вихід
Форма входу

ПРОМИСЛОВЦІ І МІСЬКА ВЛАДА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО ГОТОВІ ВКЛАДАТИ ГРОШІ У ФУТБОЛ
В 2008 році «Звягель-750» заявив про себе як одна із кращих футбольних команд області, здобувши Кубок поліської осені і зайнявши четверте місце в Чемпіонаті області з футболу. Що цікаво, Новоград-Волинський футбольний клуб „Звягель750” є міськрайонним і фінансується не лише спонсорами, але й міською радою. Житомир поки що таким похвастатись не може.

- В минулому році на футбольні заходи і команду було витрачено більше 300 тисяч гривень. Це кошти міської та районної рад (200 тис.грн.), власні та спонсорські кошти, - повідомив Василь Гордійчук, директор клубу. - Цього року на найнеобхідніші затрати необхідно близько 200 тис.грн. Адже, загубити футбольну команду, припинити її функціонування буде просто гріх.

 Втім, у зв’язку з фінасовою кризою постало питання фінасування футболу в Новоград-Волинському. А в бюджеті міста не вистачає коштів на найнеобхідніше. Тому, навіть при всьому бажанні, можливостей співфінансувати футбол хоча б на рівні минулого року не буде.

 Ці та інші проблеми, пов’язані з функціонуванням футбольного клубу «Звягель-750» обговорювались на черговому засіданні Ради директорів промислових підприємств міста.

 Вони заявили про свою готовність підтримати команду. Підприємці і бізнесмени пропонували почергово брати на себе організацію та фінансування виїзних ігор, домашніх матчів, проплату страховки тощо. Керівництву клубу пропонувалося скласти певний бізнес-план з конкретним визначенням всіх потреб.

 Міський голова Микола Боровець запевнив, що міська влада зробить все можливе, аби знайти необхідні кошти. Втім, тут можуть виникнути проблеми.

 - Якщо бюджетні кошти все ж вдасться отримати, то не раніше другого півріччя. А вони необхідні вже зараз, оскільки футбольний сезон для команди «Звягель-750» розпочинається 11 квітня виїзною грою, - пояснює ситуацію Василь Гордійчук. - Тому і вирішили звернутися за допомогою до меценатів - керівників великих промислових підприємств міста.

 Під час засідання Ради відбулося лише обговорення, а не прийняття конкретних рішень. Втім цілком очевидно, що бізнес міста не залишиться осторонь проблем місцевого футболу.
 А от у Житомирі міська рада поки не збирається створювати свій футбольний клуб.
http://20minut.ua
Переглядів: 753 | Коментарі: 0

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2018       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"