Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Промінь (Любовичі) - володар кубку "Осінь-2010"
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ









Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Мій профіль | Вихід
Форма входу

Регламент проведення першості Регіональної асоціації з футзалу

Р Е Г Л А М Е Н Т

проведення першості Регіональної асоціації з міні-футболу (футзалу) серед команд колективів фізкультури сезону 2010-2011 року.

.

1. Мета та завдання

Першість проводиться з метою:

- пропаганди та подальшого розвитку міні-футболу;
- визначення переможців та призерів;

- зростання рівня майстерності гравців у міні-футболі.

.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво проведенням першості здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

.

3. Учасники та умови проведення змагань

До участі в першості допускаються аматорські команди, які перерахували турнірний внесок та дотримуються вимог Регламенту про проведення даних змагань. Кожна команда, яка є учасницею першості повинна у відповідний термін представити заявочну документацію для участі в першості:

- заявочні листи у 2-х примірниках;

- платіжне доручення про перерахування турнірного внеску.

До заявочного листа дозволяється вносити 18 гравців команди, але у протокол матчу включається не більше 12 футболістів. Гравці команд вищої ліги чемпіонату України з міні-футболу до участі в першості не допускаються. Представник команди, який заповнює протокол матчу, відповідає за дотримання правил допуску спортсменів до гри. Гра триває 2 тайми по 15 хвилин чистого часу. Змагання проводяться у одне коло у групах «А» та «Б» (згідно календаря змагань). По закінченню групового етапу по 5 кращих команд з груп з «золотими очками» складають фінальну частину змагань, де грають з кращими 5 командами іншої групи (згідно календаря змагань). Команди, які посіли у групах місця з 6 по 10 теж складають свою підгрупу з «золотими» очками, де грають між собою за 11-20 місця (згідно календаря змагань). Не допускається присутність під час матчу на лаві запасних осіб, які відсутні у заявочному листі команди. Керівники команд несуть відповідальність за поведінку гравців та не мають права втручатися у дії суддів. Якщо гравець має неохайний вигляд або екіпіровка не відповідає правилам гри, суддя не допускає його до участі у матчі. У випадку, коли матч не відбувся, або його не було дограно до кінця з вини однієї команди, то винній у цьому команді зараховується поразка, а команді – суперниці перемога. Якщо матч не закінчився за винною обох команд, їм зараховується поразка. На футболках гравців повинні бути номери під яким гравець внесений у протокол, гравці повинні проводити матч у щитках. У разі отримання гравцем червоної картки він автоматично пропускає одну гру, подальша дискваліфікація вирішується суддівським комітетом. За отриманні 3 (три) жовті картки гравець пропускає одну гру і т.д. Дозаявка чи перезаявка гравців дозволяється до ІІІ туру чемпіонату та першості. Кожна команда повинна мати набір медикаментів для надання першої медичної допомоги.

.

4.  Арбітраж змагань

Арбітраж першості Регіональної асоціації з міні-футболу здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом суддів. Арбітраж здійснюється згідно з правилами гри у міні-футбол. Призначення арбітрів на ігри здійснюється суддівським комітетом.

.

5. Витрати учасників змагань

Витрати, які пов’язані з участю команди в першості Регіональної асоціації несе клуб чи організація, яка відряджає команду. Розміри виплат за суддівство та турнірний внесок щорічно визначаються та доводяться до відома команд. Для покриття організаційних питань щодо проведення першості визначається щорічний турнірний внесок. На 2010 рік він складає: 800  гривень.

.                                                              

Наші реквізити: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

                             р\р № 35422005002567 МФО 811039

                             код 02928870 УДК у Житомирській області.

.

6. Протести

Представник команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра та представника команди – суперниці про подання протесту відповідним записом у протоколі. Протягом 24 годин обґрунтований протест на аркуші А4 у письмовій формі направляється до суддівського комітету. Протест розглядається після перерахування суми у 100 гривень. Протест розглядається не пізніше 7 діб з моменту перерахування коштів. Протести не приймаються до розгляду: - призначення чи не призначення вільних, штрафних або 6- метрових ударів; - визначення виходу м’яча за межі поля й надання права введення у гру; - на зараховане або не зараховане взяття воріт; - попередження або вилучення гравців.

.

7. Визначення переможців

Місця команд у першості визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:

- за перемогу – 3 очки, - за нічию – 1 очко, - за поразку – 0 очок

У випадку рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримує команда, яка має:

- кращий результат у іграх між собою;

- найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

- кращу різницю забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;

- найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх.

Для визначення чемпіона у разі рівності очок проводиться «золотий матч».

.

8. Юнацька ліга

До участі в першості Регіональної асоціації в юнацькій лізі допускаються гравці 1994 р.н. і молодші. Гра в юнацькій лізі триває 2 тайми по 15 хвилин грязного часу. Матчі юнацької ліги проводяться згідно з календарем змагань. Для підтвердження віку гравців ліги учасники при собі повинні мати свідоцтво про народження та документ з фотокарткою (учнівський квиток та ін.).

Місця команд у першості визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:

- за перемогу – 3 очки, - за нічию – 1 очко, - за поразку – 0 очок

У випадку рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримує команда, яка має:

- кращий результат у іграх між собою;

- найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

- кращу різницю забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;

- найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх.

Для визначення чемпіона у разі рівності очок проводиться «золотий матч».

.

9. Нагородження

Переможці першості нагороджуються Кубком, медалями та дипломами відповідних ступенів. За підсумками першості визначається кращий гравець, кращий воротар, кращий бомбардир турніру.

.

Примітка: Всі інші суперечливі моменти, які виникають під час проведення першості вирішуються згідно з Регламентом проведення Всеукраїнських змагань з міні-футболу.                                      
Переглядів: 1462 | Коментарі: 0

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2024       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"