Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
"ЗОРЯ-ЕНЕРГІЯ"(РОМАНІВ) - "ГРАНІТ"(ГРАНІТНЕ) 2:1

Гру наші земляки розпочали вкрай невдало. Перший же гострий момент біля їх воріт завершився голом на 13-й хвилині. А за хвилину до свистка на перерву щебзаводівці пропустили й другий.

Програвати 0:2 після першого тайму – таке з „Гранітом” під час цього сезону траплялося двічі. І обидва рази гранітненці з честю виходили з такої ситуації. Тому з перших хвилин другого тайму взялися рятувати і цей матч. На 52-й хвилині Сергій Чаплинський зумів відквитати один м’яч. Ініціатива повністю перейшла до гостей, і вже господарі змушені були більше думати про захист своїх воріт. За увесь другий тайм вони лише тричі наблизились до воріт суперника, натомість свої захищали навіть... руками. На 73-ій хвилині, зокрема, після затяжної атаки „Граніта”, захисник господарів, лежачи у своєму карному майданчику, вибив м’яч рукою. Пенальті! Та арбітр порушення чомусь не помітив, хоч навіть гравці „Зорі” здивувались такому його рішенню. Після ж іще кількох помилок, коли арбітр гасив атаки гостей, висмоктуючи з пальця порушення правил, нашим футболістам стало ясно, що в цьому матчі їм нічого не світить.

Тепер „Граніт”, відстаючи від „Зорі-Енергії” на десять очок, може реально претендувати хіба що на друге місце.