Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Арсенал (Сінгури) - 2010р.
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Мій профіль | Вихід
Форма входу
ВОЛОДИМИР ВОЛУЙКО: "МЕТАЛУРГ" МАЄ СПЛАТИТИ 19 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВНЕСКУ ЗА АМАТОРСЬКУ ЛІГУ
 

Житомирщина має найбільше представництво в Аматорському чемпіонаті України — відразу чотири команди. На жаль, одразу дві з них, а саме малинський «Металург» і новоград-волинський «Авангард», мають шанси завершити чемпіонат достроково. «Український футбол» звернувся по коментарі до безпосередніх учасників подій.

Олександр КАДЕНКО, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України:

— Причиною таких рішень можуть стати фінанси. «Металург» поки що з нами, його керівництво написало гарантійного листа, де зобов’язалось ліквідувати заборгованість перед асоціацією, якщо це буде зроблено вчасно, тоді — без проблем. Що стосується «Авангарду», то там фінансова криза і жодної можливості виправити ситуацію не має. Команда буде знята з розіграшу чемпіонату, в матчах, що залишилися, їй будуть зараховані технічні поразки.

Володимир ВОЛУЙКО, головний тренер команди «Металург» (Малин):

— Дана ситуація склалася через несвоєчасну сплату внеску. Загалом треба сплатити близько 19 тис. гривень. Ніколи такого не було, щоб ми не платили, але зараз було відсутнє керівництво, і через організаційні моменти ми не змогли зробити цього вчасно. Найближчим часом виконаємо всі наші зобов’язання, будемо продовжувати наші виступи й надалі. Жодних заборгованостей перед футболістами в нас немає.

Віталій ГРИЦЕНКО, директор команди «Авангард» (Новоград-Волинський):

— На жаль ми не маємо змоги продовжувати свій виступ і в аматорському чемпіонаті України, і в чемпіонаті області. Структура нашого фінансування є такою, що розподіляється між бюджетом міста та району. Місто виконало свої зобов’язання лише частково, а районна влада не виділила нічого. Доводилося шукати гроші серед людей, але довго так тривати не могло. Перед гравцями в нас є деяка заборгованість, але це питання вирішиться найближчім часом. Та все ж будемо продовжувати виступи в чемпіонаті області. На все нас не вистачає.


Юрій ОРОС, «Український футбол», http://www.ukrfootball.in.ua
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1372 | Додав: oks
Всього коментарів: 0

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2023
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"