Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
НА ЖИТОМИРШИНІ ПРОВОДИТЬСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП НАЦІОНАЛЬНОГО КУБКУ ШКІЛЬНОГО ЄВРО-2012

В матчах обласного етапу національного кубку шкільного Євро-2012 дуже достойно представляють Малинський район футболісти Чоповицького НВК.

У четвер, 12 квітня, в 1/16 фіналу, даного турніру, 28 команд з усіх районів області змагалися за путівку до чвертьфіналу. Учасників розбили на чотири територіальні групи, а ігри відбулися у Бердичеві, Коростені, Новоград-Волинському та Коростишеві. Усі матчі пройшли у непоступливій боротьбі, а у деякий іграх переможця визначили лише післяматчеві пенальті. У Новоград-Волинському далі пройшли команди Баранівського району та міста Новоград-Волинського. В інших містах право виходу у фінальну частину здобули команди з Коростишева, Житомира, Бердичева, Коростеня, Малинського району.

А вже у вівторок, 17 квітня відбулися чвертьфінальні матчі обласного етапу національного кубку шкільного Євро-2012.

Чвертьфінальні пари виглядали так:

ЗОШ №12 (м. Коростень) – Чуднівська гімназія

ЗОШ №9 (м. Новоград-Волинський) – Довбиська ЗОШ

ЗОШ №14 (м. Житомир) – ЗОШ №17 (м. Бердичів)

Чоповицький НВК – Коростишівський НВК

У першому чвертьфіналі Коростенська ЗОШ №12 розгромила Чуднівську гімназію з рахунком 3:0. У іншому матчі Чоповицький НВК мінімально здолав футболістів з Коростишівського НВК - 1:0. Іншим півфіналістом стала Житомирська ЗОШ №14, футболісти якої у напруженому матчі перемогли однолітків з Бердичева з рахунком 1:0. Останній квиток до півфіналу завоювала команда Довбиської ЗОШ, яка лише у серії післяматчевих пенальті змогла здолати опір ЗОШ №9 з Новоград-Волинська.

18 квітня відбулися півфінальні матчі обласного етапу Національного Кубку Шкільного футболу ЄВРО-2012. У першому півфіналі команда Загальноосвітньої школи № 12 м. Коростеня мінімально перемогла команду Довбиської Загальноосвітньої школи - 1:0. У іншому півфінальному матчі команда Загальноосвітньої школи № 14 з міста Житомира розгромила однолітків з Чоповицького НВК з рахунком 4 : 0
         Фінальний матч відбудеться 19 квітня о 12-00 годині на стадіоні «Спартак».

Категорія: Малинщина | Переглядів: 1211 | Додав: Вован