Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Залізничник (Малин) - 2014
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Мій профіль | Вихід
Форма входу
РЕТРО 3
 

Продовжую рубрику ретро. На цей раз фотографії знову ілюструють історію малинського "Папірника". Для перегляду у повному форматі натискайте на фото. Нагадую, що на сайт приймаються будь-які фото, що стосуються футболу Малинщини (посилання для завантаження). 

Перша фотографія – це командне фото "Папірника”. Нажаль, не можу ідентифікувати рік даного фото. Більше схиляюся до 1989р. Хто знає – поправте. Також не знаю декількох гравців, хто знає - напишіть.


Наступне фото – зустріч "Папірника” з ветеранами київського "Динамо” в 1983 році. Це фото вже викладалося на сайті, але мало низьку якість.


Ну, а це фото "Папірника”, зроблене в кінці одного з найбільш вдалих сезонів, в 1995р. Нагадаю, тоді команда здобула обласне "золото” та кубок, а також вдало виступила в кубку України.    


Далі йдуть фотографії з прощального матчу одних з найкращих гравців в історії малинського футболу Сергія Тарасюка та Василя Милашевського, який відбувся в 1994р.Наступні два фото "Папірника” орієнтовно кінця 80-х років.Ну, і в завершенні три фотографії фабричної команди з далеких 50-60-х років, як я вважаю.Категорія: Малинщина | Переглядів: 2326 | Додав: oks
Всього коментарів: 0

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2021
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"