"К": Баранівський Віталій, Паріков Дмитро

12 червня. м.Малин. Стадіон "Авангард"

"Граніт” (Малинський р-н) – "Керамік” (Баранівка) – 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 Костюк (43), 1:1 Чаплинський (85)

12.06.2010 | Коментарі (6)

У суботу 5 червня ФК „Малин” стартував в чемпіонаті України серед ветеранів віком від 35 років. Дебют виявився невдалим, малинські ветерани поступилися в гостях ФК „Тернопіль” з рахунком 0:4. Крім вищевказаних команд

Кубок області. Фінал.
30 травня. м. Житомир. Центральний стадіон.
"Хіммаш" (Коростень) - ФК "Бараші" (Ємільчинський р-н) - 0:0 (п.п. 4:3)

25.05.2010 | Коментарі (6)

У неділю стартував чемпіонат району з футболу. Наша розмова із головою районної федерації футболу Юрієм ЗУБЧУКОМ

- Юрію Анатолійовичу, на думку багатьох уболівальників цьогоріч­ний розіграш

24.05.2010 | Коментарі (0)

Розгромна перемога "Променя” над "Будівельником” у фіналі районного кубка "Весна-2010” довела, що рівних цій команді на даний час у районі немає. А якщо так, то чому б не по­мірятись силами з кращими коман­дами області

Національна збірна України з пляжного футболу взяла участь у міжнародному турнірі Alanya Beach Soccer Cup, котрий проходив у Туреччині з 13 по 15 травня. Головний тренер збірної Олег Кучеренко в командний список
15.05.2010 | Коментарі (0)

Рівно п’ятнадцять років тому, а саме: 9 травня 1995р. вперше і в останнє за часів незалежності кубок області був здобутий малинською командою – „Папірник”. А якщо врахувати весь історичний період на теренах
09.05.2010 | Коментарі (2)

М’яч, забитий Андрієм Куликом зі штрафного удару у першому таймі та дублі Романа Михайлова і Олексія Прокопенка у другому, зафіксували розгромну перемогу "Променя”. Незважаючи на всі старання гравців

Сьогодні відбулися матчі 1/4 фіналу районного кубку "Весна-2010”. В Пиріжках місцевий "Старт” поступився гранітненському "Будівельнику” – 0:2. Рахунок у матчі відкрив Іван Зеленко на 35-й хвилині, забивши

Олег Зборовський розпочав боротьбу за титул найкращого бомбардира чемпіонату Київщини, який він може здобути втретє поспіль. Щоправда, не в складі ФК "Макарів, де він у 2008 та 2009 р.р. ставав найкращим
21.04.2010 | Коментарі (3)

Найближчої неділі стартує районний розіграш кубка "Весна-2010". У цих змаганнях візьмуть участь дванадцять колективів. Команди, які напряму потрапили в 1/4 фіналу проведуть свої матчі в гостях з переможцями

Щоб відродити футбол у с. Вишевичах, чотири роки тому Сергій ГАВРУТЕНКО став сільським головою, і ось уже три роки поспіль його команда виправдовує свою назву - «Вікторія», перемагаючи в усіх футбольних чемпіонатах та кубках Радомишльського району
02.04.2010 | Коментарі (7)

Все розпочиналося оптимістично для "Фаворита”. Голи Володимира Ящука та Сергія Білоконя із 12-ти метрового штрафного удару встановили до середини першого тайму рахунок 2:0

"Промінь" - "Сокіл" - 12-5 (5:0)
"Фаворит" - "Вікторія" - 12-2 (5:0)