Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Промінь (Любовичі) - 2013
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ









Статистика
 



Мій профіль | Вихід
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Список форумів » ФУТБОЛЬНИЙ ПОРТАЛ МАЛИНЩИНИ » Чемпіонат та Кубок області-2009
Чемпіонат та Кубок області-2009
oksДата: Субота, 18.04.2009, 18:33 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 234
Репутация: 10
Статус: Offline
1/8 фіналу кубка. Авангард - Металург 3:5 (осн. час 3:3)
Несподівана перемога. Тепер можна і Арсенал проходити.
 
121212Дата: Субота, 18.04.2009, 22:25 | Сообщение # 2
Гравець основи
Группа: Перевірені
Сообщений: 70
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Не перебільшу, якщо скажу, що володарем Кубка стане Хіммаш або ФК Коростень. Навряд чи хтось заперечить. Ну а в чемпі перше місце посяде Хіммаш, друге - ФК Коростень чи Прес (2-3 місце). Хіммаш взагалі рекордсмен чемпу обласного - не нижче 2 місця протягом останніх 6 років. Рекорд.
 
ДжонДата: Вівторок, 21.04.2009, 10:04 | Сообщение # 3
Запасний гравець
Группа: Перевірені
Сообщений: 35
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я х...єю з цього стодвадцять одна тисяча двісті дванадцятого! Останній його пост (написаний в суботу о 22:25) в зайвий раз підтвердив (тепер вже стовідстотково), що він не має жодного відношення ані до керівництва, ані до гравців, ані до вболівальників ФК "Коростень". Звісно ти не перебільшив, сказавши, що ФК "Коростень" стане володарем кубка. fool Чи ти мав на увазі не в цьому році? Тоді треба було топік для своєго комента створити "Чемпіонат та кубок області-2010 і далі" haha Спробував би мені хтось вчора о 22:25 втерти, що "Спартак" Володарсько-Волинський виграв в ФК "Бердичів" з рахунком 3:0. fudge smile
Отже, 121212 - ти ганебний провокатор, відповідати на усі твої нападки на ФК "Бердичів" відтепер вважатиму нижче своєї гідності. Раджу і іншим форумчанам зробити так само. Нешановний 121212, дрочи на клавіатуру далі. bye


Don't stop hooligans!
 
121212Дата: Вівторок, 21.04.2009, 21:24 | Сообщение # 4
Гравець основи
Группа: Перевірені
Сообщений: 70
Репутация: 1
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Джон)
він не має жодного відношення ані до керівництва, ані до гравців, ані до вболівальників ФК "Коростень
Ну то й що з того, а хіба я на щось претендую.
Ну, молодець, можеш купити собі медаль. А краще видумай новий суперстастус, підніми сам собі і своїм друзям статус з "топ-мену" і "контролю" ще вище, може будеш себе відчувати крутішим, матимеш, за висловом, здається, Криці, більше прав, бо в житті судячи з усього тобі статусом своїм нема чого пишатись (ну, хіба що, "недодєланий" голова хфедерації передового в футбольному відношенні бердичевського району).
Але тобі є чим пишатись, ти вболіваєш за команду, гравці якої, за словами ваших же вболівальників, "гавкають" на м'яч і грають "в ніщо і нізащо".
Від того, що ти займаєшся х..ней тобі особливо немає чого пишатись.
Отже, Джон, не страдай "х..ней" і не займайся "х...ней". Сподіваюсь, ти все зрозумів, що я мав на увазі.


Сообщение отредактировал 121212 - Вівторок, 21.04.2009, 23:10
 
oksДата: Понеділок, 04.05.2009, 22:24 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 234
Репутация: 10
Статус: Offline
На цьому тижні розпочинається новий чемпіонат області з футболу. Як повідомив голова обласної федерації футболу Олександр Чернявський, у вищій лізі змагатимуться 12 команд, у першій – 10.
http://www.103fm.com.ua/
 
Форум » Список форумів » ФУТБОЛЬНИЙ ПОРТАЛ МАЛИНЩИНИ » Чемпіонат та Кубок області-2009
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2024       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"