Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Авангард (Малин)-2008р.
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Мій профіль | Вихід
Форма входу

ІСТОРІЯ ЧЕМПІОНАТІВ МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ 1999-2009
2009р.

Примітка: 3:0 - технічна перемога.
.

."Промінь-ДЮСШ" (Малин)

"Будівельник" (Гранітне)

2008р.


.
2008р.
Чемпіонат Малина

.
2006р.

.

"Промінь" (Малин)
.
2005р.
Відкритий чемпіонат Малина


На думку багатьох вболівальників, це була чи не найцікавіша футбо­льна першість на теренах Малинщини за останні роки. Характерною озна­кою чемпіонату стало протистояння у боротьбі за чемпіонство спортивних колективів ВАТ «МДЕЗ» та ВАТ «Про­жектор». У підсумку обидві заводські команди набрали однакову кількість очок, і лише перемога в очній зустрічі вивела на перше місце прожекторівський ФК «Промінь».

Що стосується невдах чемпіонату, то малинський «Авангард» у другому колі зіграв лише один матч, а єдина сільська команда — головківський «Колос» — свої дев'ять очок здобула, так і не... перемігши в жодному матчі. «Виручили» сільських футбо­лістів суперники, котрі не приїздили на матчі в Головки.

Кому-кому, а малинським вболівальникам цьогорік нудьгу­вати не довелось. Футбольні баталії різного гатунку в місті від­бувалися мало не кожних вихід­них і навіть у буденні дні впро­довж весни, літа та осені. Май­же до останнього туру тривала інтрига у першому відкритому чемпіонаті Малина з футболу. Якщо в минулі роки прожекторівський ФК «Промінь» практично не мав собі гідних конкурентів у першостях району, то нині зван­ня кращої команди міста променівці вибороли лише в передос­танньому турі, здолавши в очно­му поєдинку команду дослідно-експериментального заводу «Металург-2». Футболісти МДЕЗу в підсумку фінішували другими, набравши однакову з чемпіона­ми кількість очок.

На жаль, під час дебютної пер­шості міста не обійшлося і без гу­чних скандалів: чи не вперше в історії малійського футболу до­велося знімати з розіграшу ко­манду через нібито неспортивну поведінку її тренерів. Трапилося це під час матчу «Металурга» зі щебзаводівським «Гранітом». Хо­ча зняття «Граніта» з розіграшу не вельми суттєво вплинуло на хід самого чемпіонату. З самого початку було зрозуміло: на відмі­ну від попередніх років, щебзаводівці цього разу за чемпіонство не боротимуться, адже заявили на турнір гравців дублюючого скла­ду і лише на окремі матчі вистав­ляли основних футболістів, інко­ли забуваючи вносити їхні прізви­ща навіть до заявки на гру. Як би там не було, але зовсім без футболу у Гранітному не за­лишились. Вперше «Граніт» де­бютував у чемпіонатах області серед команд першої ліги. І, слід відзначити, виступив досить непо­гано, посівши в підсумку четверте місце. Якщо поглянути на підсум­кову турнірну таблицю з 12 команд першої ліги, то наш «Граніт» — другий за кількістю здобутих пере­мог (13 у двадцяти двох матчах), третій — за кількістю забитих м'я­чів (37), і... перший — за кількіс­тю пропущених (33). Продемонстрована гранітненцями в окремих матчах гра дозволяє, проте, спо­діватись, що цій команді уже в на­ступному розіграші цілком до сна­ги поборотись і за чемпіонство.

А от сільський вболівальник у сезоні-2005 був позбавлений можливості спостерігати за фут­больними баталіями на сільсь­ких стадіонах. Хіба що головків­ський «Колос» намагався під­тримати реноме районного фу­тболу, однак у відкритому чемпіонаті Малина його футболіс­там, переважно місцевим шко­лярам, було важко конкурувати з дорослими командами. Між тим, проведені у цьому році ту­рніри на кубок генерала Петро­ва в Пиріжках та до дня Неза­лежності у Нових Вороб'ях, на які приїздили по чотири-п'ять сільських команд, вказують на те, що подібним чином можна було б провести й районний че­мпіонат. Проте, схоже, до його організації не доходять руки ні у відповідальних за розвиток спо­рту в районі осіб, ні, тим паче, у самого районного керівництва.

.


                                                                     "Промінь" (Малин)

.


                                                                   "Металург" (Малин)

.

2004р.

.
2003р.

.

"Промінь" (Малин)
.
2002р.

Ключовою грою останнього туру стала зу­стріч між командами каме­недробильного заводу (на його полі) та головківського «Лісоводу-АПК», де ви­рішувалась доля п'ятого місця у турнірній та­блиці. Заводчанам потрібна була перемога, в той час як головчан влаштовувала нічия. Про­те саме гості з початку гри заволоділи ініціа­тивою і забили перший гол. Через сім хвилин по тому каменедробильникам вдалося зрівня­ти рахунок. Але на два наступні голи головчан вони зуміли відповісти лише одним. Отож, під­сумковий результат гри — 3:2 на користь «Лісовода-АПК».

«Промінь-1» з ВАТ «Прожектор» цього дня прибув у Діброву на зустріч з місцевим «Поліссям» уже в ранзі чемпіона району і показав дійсно чемпіонську гру — 8:1. Але грати гір­ше, маючи таку підтримку від керівництва ВАТ, просто було неможливо. Саме допомога останнього стала суттєвою складовою успіху цієї за­водської команди.

«Граніт» з щебзаводу №6, який посів друге місце у першості, також був не обділений ува­гою свого керівництва, але поступився чемпі­ону п'ятьма очками, які втратив у зустрічах з «Променем-1».

Команда ДЮСШ-«Сатурн», яка посіла тре­тю сходинку турнірної таблиці, в останній зустрічі переграла в гостях любовицький «Промінь-2» з рахунком 11:1, але лише на одне очко випередила пиріжківський «Ра­нок». Своїм успіхом футболісти ДЮСШ не­малою мірою завдячують приватному під­приємцю Миколі Бойку, їхньому постійно­му спонсору. А от чоповицький «Сокіл» цього разу висту­пив не на своєму рівні. Головна причина — брак гідної заміни ветеранам, які залишили футбол, та відсутність футбольного лідера серед місце­вої молоді.

.

"Промінь" (Малин)
.
2001р.

Отримавши впевнену пере­могу — 7:2 — над пиріжківським «Ранком», «Автомобіліст-2» визначив підсумковий розподіл призових місць у районних змаганнях з футболу.

Шлях «Автомобіліста» до че­мпіонської вершини був нелег­ким, але Володимир Волуйко, опираючись на підтримку кері­вників АТП-11845, зумів поєдна­ти досвід ветеранів з жагою до гри юнаків ДЮСШ і досягти пер­шого значного успіху на тренер­ському шляху.

Рівно пройшовши дистанцію, гранітненський «Граніт» завер­шив її вдало, а Валерій Рожанський зарахував до тренерської скарбнички перемоги над голо­вними конкурентами та почес­ну нічию з чемпіоном.

Успішно склався сезон і для «Колоса». Головківці, завдяки старанням Андрія Мирутенка та Ігоря Ярмоченка, фінішували на бронзовій сходинці.

Програвши важливі матчі кон­курентам, пиріжківський «Ранок» зупинився на четвертому місці. Хоча тренер Василь Милашевський, керівники місцевого СВК Во­лодимир Самолюк та Микола Олещенко намагалися допомог­ти команді досягти кращих ре­зультатів, але суперники вияви­лися сильнішими.

На рівні можливостей фінішу­вав чоповицький «Сокіл», який тримається на ентузіазмі Олекса­ндра Котова та гравців, які за вла­сні кошти купують форму, м'ячі, наймають транспорт, щоб виїха­ти на гру.

Зусиллями Валентина Райця та Сергія Кононученка, після тривалої перерви, відроджуєть­ся шевченківська «Зоря». Два­надтяти-, чотирнадцятирічні сільські юнаки набираються до­свіду, які змусять зго­дом суперників рахуватися з ни­ми.

Високий, як для дебютанта, рівень гри дібрівського «Поліс­ся» вселяє оптимізм його тре­неру Віталію Марченку, який сподівається подарувати супе­рникам не один сюрприз.
.
2000р.

Сенсаційною можна вважати перемогу недашківського «Са­турна» у цьогорічній першості району з футболу. Але є в ній і закономірність. Адже виступали за чемпіона відомі в районі спортсмени. Команда мала потужний напад, непогано грала в захисті, тож успіх її — незаперечний.

Феномен «Сатурна» ще раз підтверджує думку багатьох лю­бителів спорту: одну команду, якщо треба, в районі можна зі­брати, але не більше. Варто було зібрати «Сатурну» під своїми прапорами еліту малинського футболу, як в інших колективах почалися проблеми. Слід сказати й інше: футбол у районі не здає позицій. Добра команда в Гранітному, міцні крила у чоповицького «Сокола», і головківці можуть гордитися: у них — вагомий «Колос». Краще, ніж у попередні роки, грали й «Кас­кад» з «Чайкою».
.

"Сатурн" (Недашки)

.
1999р.

Як ніколи, гостро проходи­ла цього року першість райо­ну з футболу серед аматорсь­ких команд. Уперше за зван­ня чемпіона боролися три ко­манди — «Промінь», «Гра­ніт» і «Каскад». Всі очікува­ли перемоги від команди шо­стого щебзаводу, минулоріч­ного чемпіона. Але втратив­ши у першому колі 9 очок, футболісти Гранітного по­трапили у складну ситуацію: потрібно було відігрувати у лідера 6 очок. «Граніт» бли­скуче провів друге коло, на­брав сто відсотків очок, та одного очка не вистачило, щоб обійти «Променя».

«Промінь» провів пер­шість рівно — у першому ко­лі набрав 21, а в другому — 22 очка. Цього, виявилося, достатньо для звання чемпі­она. На фініші змагань малинчани дивували своєю ре­зультативністю: у більшості поєдинків вони просто гро­мили суперника, забиваючи за матч по 8-14 голів. «Про­мінь» зазнав лише однієї по­разки у 18 турах, що також підтверджує високий клас.

Третю сходинку вперше зайняв федорівський «Кас­кад». Якби команда не «за­сиділася» на старті, багаж очок її був би ще вагомішим. У «Каскада» сильна лінія атаки — за результативніс­тю він другий, після чемпіо­на, у першості району.

Були шанси стати призе­ром у чоповицького «Соко­ла», який третім завершив перше коло. Та в другому колі гра в чоповичан не пі­шла, і вони пропустили по­перед себе не тільки федорівців, а й «Автомобіліст-2». Які місця зайняли інші ко­манди — видно з турнірної таблиці. Вона свідчить про те, що у нас вже не одна і не дві сильні команди в районі, а принаймні п'ять. І це радує. Непогано провели турнір і головківці. Якби не провал в іграх другого кола, «Ко­лос» міг увійти до чільної п'ятірки.
.

"Промінь" (Малин)
.
За матеріалами "Малинських новин", "Соборної площі" та власними спостереженнями адміністратора сайту
Переглядів: 4297 | Коментарі: 17

17 qwe   (22.06.2010 17:09) [Материал]
oks - дякую

+1   Спам
16 oks   (22.06.2010 13:57) [Материал]
Чемпіонат 2009 можна переглянути тут http://metalurg-malyn.at.ua/load/9-1-0-16

15 qwe   (22.06.2010 13:28) [Материал]
було б добре додати дані про чемпіонат 2009 року. Хочеться порівняти цьогорічні результати з минулорічними

14 oks   (24.04.2010 13:22) [Материал]
Дат нема, газета - "Малинські новини". До речі, згодом планується оновлення даного розділу з додаванням нових архівних матеріалів.

13 Vlad_Kyiv   (24.04.2010 01:51) [Материал]
oks (12.02.2010 22:03)

Дуже цікаві архівні матеріали з газет, але немає точних дат та назв газет. Дуже шкода. Чи все-таки ця інформація десь збереглась?


12 Ivan   (25.02.2010 15:51) [Материал]
Дякую землякам за невеличкі матеріали, які збагачують історію футбольної Малинщини. Продовжуймо працювати в цьому напрямі.

11 oks   (12.02.2010 22:03) [Материал]
По чемпіонатах району в мене є ще ось така інформація (натисніть на фото для збільшення):
НЕВІДОМИЙ ЧЕМПІОНАТ
ПРОМІНЬ (ЛЮБОВИЧІ)
ГРАНІТ (ГРАНІТНЕ)

10 Ded   (12.02.2010 21:15) [Материал]
Дуже цікаво, коли відбувся перший чемпіонат Малинського району, які команди ставали чемпіонами і в яких роках до 1990 року? Якщо буде така інформація, то можна створити довідник про Малинський футбол. Спонсор уже є. Будемо вдячні за цікаву інформацію і фото.

9 zukzuk   (12.02.2010 19:54) [Материал]
Це до Ївана Васильовича Дїдкївського---- памятаю декїлькох
лише в обличчя.
Не знаю.шо вигравали. але команда була не погана!

8 oks   (12.02.2010 19:12) [Материал]
Малоймовірно, що хтось зможе доповнити ваші спогади, так як користувачів інету вашого віку дуже обмаль. Хіба що zukzuk щось пригадає, якщо він відвідує сайт.

7 ivan   (12.02.2010 15:11) [Материал]
Шановні мої земляки! А хто з Вас пам'ятає футбольну команду "Полісся" з селу Дуброви 70-х та першої половини 80-х років???!!!
Яка була команда молодості нашої!!! Грою братів Марченків(два Віктори та Анатолій), Мельниченка Володимира(сельодка), Коваленка Володимира, Забродського Олександро, Мельниченка Володимира(лікаря), Волинця Володимира, Назаренко Івана(це я-вибачте за нескромність)та інших хлопців не тільки з Дуброви а й з Лісної Колони та Недашок захоплювались не тільки в Малинському районі а й в багатьох містах областї!
Ми практично вигравали на той час всі районні та обласні змагання під егідою товариства "Колос" та серед команд колективів фізкультури! Хто нас пам'ятає та може доповнити своїми спогадами буду Вам дужк вдячний!

6 oks   (24.10.2009 21:34) [Материал]
На жаль, нема 2007р.

5 vert   (24.10.2009 12:04) [Материал]
ха в 2006р Головки були останніми а в 2008 чемпіонами biggrin
а де 2007 рік?

4 jazz   (22.09.2009 16:43) [Материал]
В 2008році більшість гравців Променя грали за Лісовод-АПК, цього року за Промінь грає лише три гравці з команди зразка 2006 року : це Льоха "Марадонна" , Діма Горбаченко і Слава Білий - всі інші гравці грають за головки:)))

3 oks   (22.09.2009 08:03) [Материал]
Так Промінь і в нинішньому сезоні лідирує. Просто у 2008р. він грав у чемпіонаті Малина.
З окса футболіст слабенький, тому він відіграв лише 6 матчів за ФК Малин у 2004р. (забив 2 м"ячі) та 2 гри за Ветеран у 2005р. smile
Стовсовно таблиць, то я вже сто раз говорив, що ІЕ - фтопку, Mozilla Firefox рулить, в якому таблиці нікуди не налізають та й якість фото набагато краща.

2 Криця   (21.09.2009 23:10) [Материал]
"Промінь" із Малина беззаперечний лідер зазначеного періоду! А де поділася команда? Кого представляла? Хто був меценатом?

Деякі таблиці "налізли" на світлини.

За кого грав oks? smile


1 oks   (21.09.2009 22:41) [Материал]
До вашої уваги історія чемпіонатів Малинського району 1999-2008

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2023       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"