Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
ФК Коростень-2007р.
Останні коментарі

pa_an : http://www.liga-kor.com/
ВІДКРИТА ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ









Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Мій профіль | Вихід
Форма входу

ПЕРШІСТЬ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2010
"Північна зона"

За даними "Спорту Ємільчинщини" http://sportem.at.ua

Бомбардири Граніта:

9 – Зборовський Олег

4 – Прокопенко Олексій (3 - з пенальті)

3 – Михайлов Роман

3 – Чаплинський Сергій

2 – Грицак Вадим

2 – Моргун Сергій

1 – Гаєвий Вадим

1 – Ковальчук Юрій

1 - Лазаренко Віталій

1 – Лобачевський Борис

1 – Якименко Юрій

.
Перше коло
Друге коло
1-й тур
5 червня (субота)
ФК Ємільчине - Граніт 0:1
(Моргун)

6 червня (неділя)
Керамік - Спартак 9:0
ФК Черняхів - ФК Довбиш 3:0


2-й тур
12 червня (субота)
ФК Довбиш - Вручий 3:0
Граніт - Керамік 1:1

(Чаплинський)

13 червня (неділя)
Спартак - ФК Черняхів 1:3
Зоря-Енергія-2 -  ФК Ємільчине 0:0

3-й тур
19 червня (субота)
ФК Ємільчине - Вручий 4:1
20 червня (неділя)
Зоря-Енергія-2 - Керамік 1:0
ФК Черняхів - Граніт 2:3
(Михайлов Р. - 2, Чаплинський)

Спартак - Арсенал 0:4

Резервний день
23 червня (середа)


4-й тур
27 червня (неділя)
Керамік - ФК Довбиш 6:2
ФК Ємільчине - Спартак 5:0
ФК Черняхів - Зоря-Енергія-2 2:2

5-й тур
3 липня (субота)
Вручий - Керамік 3:4
4 липня (неділя)
ФК Довбиш - Спартак 3:0
ФК Черняхів - ФК Ємільчине 2:0
Граніт - Зоря-Енергія-2
+:-
(технічна перемога через неявку гостей)


6-й тур
10 липня (субота)
Спартак - Вручий 3:2
Граніт - ФК Довбиш 4:2
(Ковальчук, Чаплинський, Грицак, Гаєвий)

11 липня (неділя)
Арсенал - ФК Ємільчине 4:1
Керамік - ФК Черняхів 2:1


Резервний день
14 липня (середа)
ФК Довбиш - Арсенал 0:3

7-й тур
17 липня (субота)
ФК Довбиш -
Зоря-Енергія-2 2:3
Арсенал - Керамік 4:2
18 липня (неділя)
Спартак - Граніт 0:2
(Якименко, Моргун)

Резервний день
25 липня (середа)
Зоря-Енергія-2 - Арсенал 1:2
31 липня (субота)
Вручий - ФК Черняхів 2:2

8-й тур
7 серпня (субота)
Граніт - Вручий 3:2
(Зборовський - 2, Прокопенко)
8 серпня (неділя)
Зоря-Енергія-2 - Спартак 4:1
ФК Черняхів - Арсенал 1:3


9-й тур
14 серпня (субота)
Вручий - Арсенал 1:7
Керамік - ФК Ємільчине 3:0

10-й тур

21 серпня (субота)

ФК Довбиш – ФК Черняхів +:-

Граніт – ФК Ємільчине 1:1 (Прокопенко)

22 серпня (неділя)

Спартак – Керамік 1:1

Зоря-Енергія-2 - Вручий 2:0.


Резервний день

25 серпня (середа)

Арсенал - Зоря-Енергія-2 +:-


11-й тур

28 серпня (субота)

Вручий – ФК Довбиш - +:-

Керамік – Граніт 3:1 (Михайлов Р.)

29 серпня(неділя)

ФК Черняхів – Спартак 4:0

ФК Ємільчине - Зоря-Енергія-2 3:0


12-й тур

4 вересня (субота)

Вручий – ФК Ємільчине 2:3

Граніт –ФК Черняхів 1:0 (Лобачевський)

5 вересня (неділя)

Керамік - Зоря-Енергія-2 4:1

Арсенал - Спартак 6:0


Резервний день

8 вересня (середа)

Вручий - Зоря-Енергія-2 +:-

ФК Ємільчине – ФК Довбиш 2:2


13-й тур

11 вересня (субота)

Граніт – Арсенал 0:3

ФК Довбиш – Керамік 1:1

12 вересня (неділя)

Спартак – ФК Ємільчине 0:1

Зоря-Енергія-2 – ФК Черняхів 1:0


14-й тур

18 вересня (субота)

Керамік – Вручий 2:1

Арсенал – ФК Довбиш 4:0

19 вересня (неділя)

ФК Ємільчине – ФК Черняхів 1:1

Зоря-Енергія-2 – Граніт 0:1 (Зборовський)


15-й тур

25 вересня (субота)

Вручий – Спартак 1:2

ФК Довбиш – Граніт 1:2

(Зборовський, Прокопенко)

26 вересня (неділя)

ФК Ємільчине – Арсенал 0:3

ФК Черняхів – Керамік 4:1


Резервний день

29 вересня (середа)

Арсенал – Граніт 2:1 (Зборовський)


16-й тур

2 жовтня (субота)

ФК Черняхів – Вручий 5:1

Граніт – Спартак 7:0

(Зборовський - 4, Лазаренко, Грицак, Прокопенко)

3 жовтня (неділя)

Зоря-Енергія-2 – ФК Довбиш 3:2

Керамік – Арсенал 0:4


17-й тур

9 жовтня (субота)

Вручий – Граніт +:-

ФК Довбиш – ФК Ємільчине 1:3

10 жовтня (неділя)

Спартак – Зоря-Енергія-2 0:3

Арсенал – ФК Черняхів 7:0


18-й тур

16 жовтня (субота)

Арсенал – Вручий 3:0

ФК Ємільчине – Керамік 0:0

Спартак – ФК Довбиш +:-


Час початку матчів:

У вихідні дні: 16.00

У будні: 18.00

.

З 1 жовтня

У вихідні дні: 13.00

У будні: 16.00

Переглядів: 3054 | Коментарі: 12

12 онотоле   (27.09.2010 13:39)
15 тур (25-26 вересня)
Вручий 1:2 Спартак
Довбиш 1:2 Граніт
Ємільчине 0:3 Арсенал
Черняхів 4:1 Керамік

11 oks   (13.09.2010 20:24)
ФК Ємільчине - Довбиш - 2:2
Зоря-Енергія-2 - ФК Черняхів - 1:0
ФК Довбиш - Керамік - 1:1
Спартак - ФК Ємільчине - 0:1

10 RSS   (23.07.2010 11:54)
2:0 Граніт виграв

9 oks   (23.07.2010 11:30)
slem, Граніт переміг 1:0 чи 2:0.

8 slem   (23.07.2010 11:17)
Як зіграли Спартак - Граніт? Чи не грали?

7 Вован   (22.06.2010 14:29)
Арсенал представляє село Сінгури, а не Снігури
Ответ: Очепятка вийшла

6 oks   (22.06.2010 11:47)
Сьогодні буде змінено. Свою наступну гру Граніт проведе в суботу на виїзді проти потенційного переможця першості - сінгурівського Арсеналу (Житомирський р-н).

5 Джон   (22.06.2010 11:07)
Ей, oks, в вашій групі насправді грає 9 команд. Чи не час змінити календар? wacko smile

4 oks   (20.06.2010 22:10)
Граніт сьогодні отримав перемогу в гостях над ФК Черняхів 3:2

3 oks   (14.06.2010 22:45)
Додано результати 2-го туру

2 авангард   (11.06.2010 16:14)
Тут мабуть є помилка ФК "Авангард" неприймає участь у першості. Замість команди грає ФК "Довбиш" п. Чернявський вкотре напутав!!! wacko

1 oks   (08.06.2010 22:48)
Титан начебто вже встиг знятися з першості.

© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2017       
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"