"МЕТАЛУРГ" – "ХОДАК" (ЧЕРКАСИ) 0:2

“Металург”: Купневич – Заглада, Шевчук, Колесник, Онищук – Горбаченко, Ю.Чорний (Тосіч), Омельянчук, Ковальчук (к) – Туліглович (Борисюк), В.Чорний.

Запасні: Кособуцький

Голи: 50, 52 хв.

Постійна втрата м’яча, сонність гравців та незрозуміла недбала гра в захисті (а-ля “Спартак” в сьогоднішньому матчі з “Динамо”) призвели до негативного результату для “Металурга”. М’яч практично не тримався у малинчан. Пас вперед – втрата, пас вперед – втрата. Гості особливо не напружуючись провели всю гру і здобули заслужену перемогу. Долю матчу вирішили два забитих м’ячі протягом двох хвилин на початку другого тайму. З такою грою можна легко розтринькати перевагу в чемпіонаті області. Добре, що хоч “Динамо” сьогодні порадувало. Тепер в гості до “Ходака”, як і в минулому році до “Єдності-2”, можна й не їхати.

Серед кадрових проблем “Металурга” було лише дві – відсутність Остапчука і Р. Михайлова, якого рівноцінно замінив Онищук. На кубок АЛ заявлений воротар Кособуцький, але сьогодні він просидів у запасі.

Фото 1
Фото 2

Категорія: Аматорська ліга | Переглядів: 1611 | Додав: oks
Всього коментарів: 7
7 121212   (15.08.2008 16:39) [Материал]
Єдине, що не тривожить, так це результат Хіммашу, який ось вже декілька років є без перебільшення найбільш стабільним в кращому розумінні футбольним клубом в чемпіонаті Житомирської області.

6 oks   (14.08.2008 22:17) [Материал]
Фінал АЛ у вересні, я писав.

5 Криця   (14.08.2008 19:24) [Материал]
Фінал АЛ, ти писав, у жовтні. А там Чемпіонат завершується. За необхідності перенесуть гру чи дві. Для цього сезону це вже не новина - переносити поєдинки. Але за результат ФКММ у Чемпіонаті справді тривожно.

4 oks   (14.08.2008 00:09) [Материал]
Гра Металурга після перерви вже не та. Так що, відчуваю, буде запекла боротьба за медалі. Але це на фоні непростого Ходака. Плюс Металурга - 5 домашніх матчів, мінус - участь у фіналі АЛ.

3 oks   (14.08.2008 00:05) [Материал]
Побачивши Холодний Яр та Ходак можу сказати, що у нас в області таких команд нема, навіть дивлячись на перемогу Металурга над Яром 3:0. Ми поступаємося за рівнем Черкаській обл. А що тоді говорити про східні команди України, коли той же Ходак зайняв 4 місце в групі АЛ?
От якби Металург потрапив на місце Арсенала(Скраглівка) в сітці, то дійшли б мінімум до 1/2.
А відрів Металурга не такий вже й великий.

2 121212   (14.08.2008 00:02) [Материал]
В принципі відрив не дуже великий, на 1 гру менше провів Хіммаш, за втраченими - на 3 очки поступається. Як думаєш оксе, вдасться втримати 1 місце Металургу?

1 121212   (13.08.2008 23:59) [Материал]
Пригадується, як декілька років тому назад Хіммаш чемпіона Черкаської області - команду Ятрань з Умані доволі легко пройшов в Кубку аматорської ліги, двічі перегравши - вдома і на виїзді. Щодо першості області - то Хіммаш більш стабільно виступає ось вже декілька років, увесь час в призерах, але відрив Металурга доволі великий.