Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
"ГРАНІТ"(ГРАНІТНЕ) - "ВРУЧИЙ"(ОВРУЧ) 3:1

Минулої суботи ФК „Граніт” приймав на своєму полі овруцький „Вручий” – команду, що займала другу сходинку в турнірній таблиці обласної першості.

Наші земляки з Гранітного йшли третіми і відставали на ті ж три очки. Тому про принциповість цього матчу зайве говорити – щоб обійти Овруч, потрібно його перемагати. Відтак, уже з самого початку матчу гравці „Граніту” не стали відкладати справу в довгий ящик, і взялися методично обстрілювати ворота гостей. Один із таких пострілів завершився голом на 15-й хвилині – відзначився Олег Чморик. Після пропущеного м’яча гостям вдалося вирівняти гру і навіть провести кілька небезпечних атак. Однак вразити ворота в першому таймі не вдалося ні овручанам, ні гранітненцям.

Початок же другої половини гри знову був за господарями. На 53-й хвилині Іван Зеленко робить рахунок 2:0, а ще через 25 хвилин і взагалі знімає питання про переможця у цьому протистоянні, забивши третій м’яч. Щоправда, наприкінці наші футболісти дещо розслабилися і за хвилину до кінця ігрового часу дозволили гостям відквитати один м’яч. Та на загальний підсумок це не вплинуло – 3:1 на користь ФК „Граніт”, який після цієї перемоги обійшов „Вручий” завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів.

3 oks   (27.09.2008 10:01) [Материал]
На результат гри Пиріжки - Растамановичі, пардон, Чоповичи :D, не звертав увагу. Головківський Лісовод вже практично чемпіон.

2 Криця   (26.09.2008 23:54) [Материал]
В Першій Лізі взагалі таке закрутилося. Он навіть "Колос" на другу сходинку вискочив. Багато матчів перенесених. Тому вирахувати призерів, крім "Зорі-Енергії" важко. Сподіваюся, що ФКББ-2 прийде в 5 кращих. smile

1 sear   (26.09.2008 21:09) [Материал]