Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Папірник (Малин) - кінець 80-х
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Мій профіль | Вихід
Форма входу
ВОЛОДИМИР ВОЛУЙКО: “ПЕРЕД “МЕТАЛУРГОМ” ПОСТАВЛЕНІ НАЙВИЩІ ЗАВДАННЯ”
 

Як повідомив тижневику “Соборна площа” головний тренер “Металурга” Володимир Волуйко, перед командою, як і торік, поставлено тільки найвищі завдання – перемога в чемпіонаті та Кубку області.

 - Нам вдалося зберегти кістяк команди, - каже Володимир Володимирович, основу якої складають досвідчені малинські футболісти (Юрій Ковальчук, Володимир Заглада, Роман Михайлов - прим. адміна). Підсилились ми й кількома відомими місцевими футболістами, які торік з тих чи інших причин не грали за „Металург” (Вадим Грицак, Володимир Дідківський, Юрій Порохнюк - прим. адміна). Також до складу команди влилась і група молодих перспективних футболістів, вихованців місцевої ДЮСШ 1991-1993 років народження. Окрім того, “Металург” поповнили легіонери: Дмитро Куделькін (на фото), який перейшов з житомирського “Легіона” (до цього він грав за житомирський “Дорожник” та СДЮШОР”); Олег Ковальов, попередніми командами якого були скраглівський “Арсенал” та коростишівський “Лівіс-Арсенал”; а також Олександр Саган - прим. адміна.  Так що штурмувати футбольні вершини буде з ким.

Також Володимир Волуйко повідомив, що розповсюджена деякими ЗМІ інформація про борги команди за минулий рік не зовсім відповідає дійсності. Як відомо, торік „Металург” виграв Суперкубок області, а регламентом цих змагань передбачено нагородження футболістів пам’ятними медалями. Звісно, ніяких медалей ми не отримали, тож змушені були їх купувати за ... власні кошти, квитанції про що найближчим часом будуть представлені обласному футбольному керівництву. Отож ніяких боргів, - запевняє Володимир Володимирович, команда за участь у минулорічному чемпіонаті не має, бо змушена була за свої ж гроші купувати собі нагороди, вирішуючи таким чином питання, якими мала б перейматися обласна федерація футболу.

Цими деякими ЗМІ є: газета “Малинські новини”, яка у №32 від 25.04.09 в статті “Металург” виступатиме в лізі” навела матеріал сайту вболівальників “Металурга”  ”Революція в обласному футболі - створено прем’єр лігу”, де йшлося про заборгованість чемпіона області за минулий чемпіонат. В свою чергу, ця інформація була взята зі статті “В області створено прем’єр лігу!!!” неофіційного сайту ФК “Бердичів” - прим. адміна.
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1596 | Додав: oks
Всього коментарів: 12
12 Туня   (12.05.2009 17:49) [Материал]
Зная лично Волуйка..могу сказать что его слова ОЧЕНЬ редко отвечают действительности.......Выводы делайте сами!

11 Криця   (08.05.2009 16:45) [Материал]
Олександр Саган в минулому році грав в другій лізі ЧУ за білоцерківську Рось
Тю, то чим у Вас склад гірше минулорічного? Просто змінилися особи, а рівень, як і був, високий. Трохи зіграєтеся і будете рвати усіх, як минулого року. wink Ну, крім нас звісно. biggrin

10 oks   (07.05.2009 11:39) [Материал]
Олександр Саган в минулому році грав в другій лізі ЧУ за білоцерківську Рось

9 Джон   (05.05.2009 12:42) [Материал]
Тут, бачу, вже Криця за мене заступився. wink Не відстану і я, адже сумніву підлягає інформація наведена мною. angry
Ще раз стверджую, що на власні вуха чув і на власні очі бачив, як представник малинського "Металурга", як з'ясувалось згодом, це і був власне п. Волуйко (на фото в статті він наведений без окулярів і в кєпкє, тому в мене і виникли певні труднощі з ідентифікацією його особи wacko ), обіцяв в стислі терміни погасити заборгованість по заяковому внеску "Металурга" за минулий сезон. І про медалі придбані за власний рахунок він також говорив. Можливо, п. Волуйко сподівався, що ЖОФФ проведе йому взаємозалік? Це чув не тільки я, а й представники інших клубів області та й п. Чернявський. Отже, інформація про відсутність заборгованості за минулий сезон наведена зі слів В. Волуйка в тижневику "Соборна площа", м'яко кажучи, не відповідає дійсності. angry
Хоча, можна висловити припущення, що на момент інтерв'ю така заборгованість вже була погашена, в чому, судячи з подій в "Металургу", щиро сумніваюсь. Але те, що вона існувала, заперечувати не можна.

8 oks   (04.05.2009 23:28) [Материал]
Що і призвело до розвалу такої сильної команди. Прикро.

7 Віктор Чорний   (04.05.2009 20:32) [Материал]
Ніхто з футболістами не розрахувався за той сезон

6 Криця   (04.05.2009 10:22) [Материал]
Присутній на засіданні представників клубів області користувач Джон писав, що "представник "Металурга" п. Волуйко навіть зобов'язався погасити у встановлений Лігою термін заборгованість за минулий чемпіонат". Таким чином, він навів ІСНУЮЧИЙ ФАКТ, який чув на власні вуха і бачив на власні очі. А не якісь чутки.
В той же час п. Волуйко зазначає, що ця інформація не зовсім відповідає дійсності. А не зовсім - це як? Трохи відповідає, а трішки ні??? І оповідає чомусь про куплені медалі, а не про заявкові внески.
Тому саме п. Волуйко, вважаю, не до кінця говорить правду. Але своїм правом висвітлення свого бачення ситуації скористався. Тому не потрібно писати про чутки. Це закономірно і характерно і для професійних клубів: наведення інформації і її спростування. Хоча тут "спростуванням" і не пахне.

5 bakero   (01.05.2009 23:11) [Материал]
shved:
Извени Это OKSу

4 bakero   (01.05.2009 23:08) [Материал]
shved:
цыплят по осени считают??????????????????

3 oks   (01.05.2009 21:44) [Материал]
2 shved:
завдання можна ставити які завгодно, тільки от з таким складом Металургу нічого не світить.

2 bakero:
як писав Криця, 95% інформації про обласний футбол побудовано на чутках.


2 shved   (01.05.2009 16:25) [Материал]
oks'е бачиш які поставлені завдання у Металурга, а ти прибідняєшся wink

1 bakero   (01.05.2009 14:35) [Материал]
тому і потрібно писати з достовірних джерел ,а не з інших сайтів і за слухами ,,РІЗНИХ ЗАІНТЕРИСОВАНИХ,,


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2022
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"