Металург - Хіммаш (Коростень) 1:0(1/4 кубка 2008р)

Форма входу
ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА

Чемпіонат області. 1-й тур

“Металург” – “Вручий” (Овруч) – 3:1 (0:1)

Голи: 0:1 Шуневич (41), 1:1 Лазаренко (57), 2:1 Куделькін (76), 3:1 "Металург" (87)

Очікувалося, що у “Металурга” не повинно було виникнути ніяких проблем у цій грі, так як “Вручию” відводилася роль аутсайдера чемпіонату. Але, як виявилося, гості не збираються бути статистами змагань і приїхали в Малин за перемогою. На це вони мали всі підстави, адже отримали серйозне підкріплення легіонерами, серед яких найвідомішим є житомирський “десант”: Олександр Шуневич (найкращий бомбардир “Преса” минулого чемпіонату), Сергій Гвоздь (в минулому сезоні грав за “Дорожник”), Петро Гаврилюк (також грав за “Прес” в минулому чемпіонаті та цьогорічному кубку області) та Роман Киришун, який, що цікаво, за декілька годин до матчу грав в складі міні-футбольного “Контингента” в Житомирі проти київської “Планета-Міст”.

На початку гри “Металург” мав декілька непоганих моментів для взяття воріт, проте надійно грав голкіпер гостей. Витримавши натиск малинчан гості почали й собі створювати момент за моментом біля чужих воріт. Логічним завершенням небезпечних атак овручан став гол наприкінці першого тайму. Скориставшись помилкою правого захисника Романа Беленюка, коли той проводжав м’яч за межі лицьової ліні, гості вивели на ударну позицію Олександра Шуневича, який з близької відстані відкрив рахунок.

На початку другого тайму “Вручий” продовжував гостро атакувати, але “Металург” зумів знайти в собі волю до перемоги. Всі три м’ячі малинчан, три красені, забивалися майже з однієї точки – метрів з двадцяти по центру воріт. Спочатку хід гри переламав Віталій Лазаренко, вистріливши під перекладину, потім Дмитро Куделькін вивів свою команду вперед, пробивши у нижній кут воріт, а на “десерт” захисник “Металурга” влучив в дев’ятку.

По домашніх матчах “Металурга” можна сказати - що це команда другого тайму. “Вручий” чимось нагадав минулорічний “Прес”, тобто, вважаю, відбиратиме очки в лідерів і буде претендувати на середину турнірної таблиці.

Олексадр Шуневич, Сергій Гвоздь, Петро Гаврилюк, Роман Киришун
.
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1549 | Додав: oks
Всього коментарів: 12
12 football33   (28.05.2009 15:27) [Материал]
Третій гол на "Металургу" на рахунку Грамми - інфа від голови ЖОФФ п. Чернявського

11 oks   (27.05.2009 14:43) [Материал]
А чого так цікавить? В суботу, можливо, дізнаюсь. Він через гру чомусь з"являється в Малині. Начебто з Бородянки.

10 Криця   (27.05.2009 14:33) [Материал]
Окс
Хто забив третій гол за "Металург" можеш дізнатися?

9 74   (20.05.2009 00:54) [Материал]
окс,я потім скажу чи буде сайт

8 oks   (19.05.2009 16:35) [Материал]
Якщо ультрас вже є, то наступним кроком має стати створення сайту вболівальників команди. Вже на підході сайт Арсеналу, тобто у „вишці” без сайтів можуть залишитися лише Прес, Вручий та Зоря.

7 74   (19.05.2009 15:24) [Материал]
Саша,нет не Бердычев!!!А ты футболист Химмаша??

6 Джон   (18.05.2009 17:42) [Материал]
З "Преса" у "Вручий"? Щось новеньке... Щось тут не так... cranky

5 саша   (18.05.2009 09:06) [Материал]
Болейте за Химмаш!!! Спасибо!Мы вас неподведем !!!!

4 саша   (18.05.2009 09:04) [Материал]
В химмаше была очень неплохая поддержка !!!Спасибо ми большое !!! Дай бог чтобы так все игры ,и у всех команд !!Бердичев научил ?

3 oks   (17.05.2009 13:55) [Материал]
2 Криця:
Вручий на поразку не заслуговував. Непогана команда у них. Дивно, чому Чернявський виступав проти того, щоб вони грали у "вишці".
Підтверджу слова Джона стосовно Невинного: "Може, коли схоче".