“Металург” – “Хіммаш (Коростень) 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 “Хіммаш” (33 хв), 0:2 Остапчук (35 хв, з пен)

“Металург”: Погребицький – Омельченко (Беленюк), Колесник, Ковальов, Доронін (Силецький) – Білоконь, Лазаренко (Грамма), Славинський (Макаренко), Ковальчук (к) – Грицак (Саган), Куделькін (Гаєвий)

Запасні: Купневич

.

“Металург” грав в цьому матчі лише в перші тридцять хвилин, а далі були одні муки з намаганнями створити щось більш-менш серйозне біля воріт “Хіммашу”. До моменту першого пропущеного голу не було і близько натяку на те, що господарі отримають поразку. Проте два голи протягом трьох хвилин, забиті коростенцями, все перевернули з ніг на голову. Спочатку на 33-й хвилині нападник гостей розстріляв ворота “Металурга” з близької відстані, а через дві хвилини Олександр Остапчук з пенальті поставив крапку в матчі. “Хіммаш” грамотно довів гру до фінального свистка так і не давши господарям шансу забити бодай м’яч. На жаль, напад “Металурга” вже котру гру ніякої загрози не представляє.

Можливо, на результат вплинули несподівані кадрові рішення. В стартовому складі не знайшлося місця одному з найкращих гравців “Металурга” Олександру Сагану та Олександру Макаренку, який непогано відіграв у попередньому матчі з ФК “Коростень”. Та й викликає сумнів поява у воротах вже в другому матчі поспіль Сергія Погребицького.

Також невпевнено зіграли чергові новачки “Металурга”: останній захисник - Максим Омельченко та лівий захисник - Олександр Доронін, котрі напередодні перейшли з розформованого “Пресу”. Загалом в цьому матчі в складах обох команд відіграло семеро вже колишніх гравців з Леніно (в “Хіммаші” – це Дмитро Шевчук та Дмитро Тосіч).

Головною фішкою сьогоднішнього матчу була фан-підтримка “Хіммашу”. Ультрас команди гостей, який називає себе “Поліським фронтом”, став другим фан-угруповуванням в обласному футболі після ФК “Бердичів”. Моб коростенців налічував 15 чоловік віком 16-18 років. Ідеологічною основою зарядів була тематика ОУН-УПА.  Ультрас також використовував червоно-чорний прапор ОУН. Слід відзначити й такі заряди, як “Слава “Металургу!” та “Слава Малину!”. Після матчу всі гравці “Хіммашу” поаплодували своїм фанам, які не стихали майже всю гру.
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1616 | Додав: oks
Всього коментарів: 34
34 14-88   (18.06.2009 23:51) [Материал]
Слава Ізраілю,Шолом Героям!!!Гг.це форум і сприймати це все серйозно не треба)))))

33 74   (18.06.2009 23:06) [Материал]
14-88,оце ти загнав з зіш шалом)))??

32 14-88   (18.06.2009 22:47) [Материал]
яб сказав би яка у вас але промовчу бо то є розпаленя між расових та між національних війн!!! biggrin а так то є по приколу!ЗІК ШОЛОМ))))

31 Джон   (18.06.2009 12:36) [Материал]
О-па! А я було думав, що 74 і 14-88 - одна особа. biggrin Якщо додати до цих користувачів ще 121212, виходить що в Коростені - цифрова епідемія. biggrin

30 74   (17.06.2009 22:18) [Материал]
Джон,ему что беса погнать нельзя? angry angry

29 14-88   (17.06.2009 19:05) [Материал]
те що я пишу 14-88 нічого не означає)))

28 Джон   (17.06.2009 16:48) [Материал]
Мені от цікаво, що спільного має Всеукраїнська Організація "Тризуб" імені Степана Бандери з 1488? wacko Не розумію.
Дітки, вчіть історію... cool

27 14-88   (15.06.2009 17:50) [Материал]
Якщо скажу так мене знову АСАВи заберуть))))а брехати то є гріх!!!Невідомі патріоти це точно!!! cool

26 oks   (15.06.2009 16:41) [Материал]
Це ваша акція? biggrin ЧИТАЄМО ТУТ

25 14-88   (15.06.2009 16:26) [Материал]
Вибачте шановні але ми не ВО Свлбада biggrin МИ ВО "Тризуб" ім Степана Бандери!!!!Ми то кричали))))

21 как   (02.06.2009 09:15) [Материал]
химмаш чемпион !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 74   (01.06.2009 10:06) [Материал]
Якби я якось думав, то не задавав би запитання.

Что нету чем думать??))Мы сами покамиисть сами))

17 как   (01.06.2009 09:21) [Материал]
Химмаш щас очень хорош !!!Фанаты у них просто супер !!!!!А малин пока слабенько !!!!

16 Джон   (31.05.2009 22:24) [Материал]
Якби я якось думав, то не задавав би запитання. І що це за звичка відповідати запитанням на запитання? Що складно зрозуміло відповісти?

15 74   (31.05.2009 20:59) [Материал]
Джон,а ты как думаешь??

14 Джон   (31.05.2009 17:27) [Материал]
2 74: так я не зрозумів, чому "Поліський фронт"? Сам придумав, чи побачив десь? wacko

13 74   (31.05.2009 14:04) [Материал]
Моб коростенців налічував 15 чоловік віком 16-18 років biggrin У нас минимальный возраст 16 а максимальный 20.

12 74   (31.05.2009 12:15) [Материал]
)))

11 oks   (30.05.2009 23:26) [Материал]
О цього я також не зрозумів. Але не думаю, що вони мають якесь відношення до житомирського "Поліського фронту". Прийде 74-й і все розкаже smile

10 Джон   (30.05.2009 23:24) [Материал]
"...який називає себе “Поліським фронтом”..."
eek Не поняв...

9 oks   (30.05.2009 23:23) [Материал]
Думаю, Погребицький грає краще. Правда, бачив тільки одну гру за участю Порохнюка.

8 RSS   (30.05.2009 23:16) [Материал]
Можливо Металургу потрібно було б запрошувати воротаря який стояв на кубок!!!!Здається Порохнюк!!!

7 oks   (30.05.2009 23:05) [Материал]
В Малині, мабуть, нема кращого. Погребицького треба поступово підпускати до основи, а не ставити в таких важливих матчах з перших хвилин. Друге діло, якщо дійсно Купневич не міг грати, то нема питань.

6 RSS   (30.05.2009 22:58) [Материал]
Купневич звичайно досвідчений!!!!Але в нього спина болить!!!Може назвеш воротаря кращого за Погребицького?

5 oks   (30.05.2009 22:24) [Материал]
Він невпевнено грає, особливо на виходах (довго роздупляється – виходити чи ні). І пенальті на його совісті, хоча перед цим арбітр повинен був свиснути за гру рукою у гравця Хіммаша. А Купневич досвідчений.

4 RSS   (30.05.2009 22:17) [Материал]
І знову мене дивує твоя стаття!!!Цікаво чим тобі не подобається поява у воротах Сергія Погребицького?Як для рівня чемпіонату області його кваліфікація не викликає сумніву!!!Може спробуєш сам піймати мяч який летить 100км/ч!!!!

3 oks   (30.05.2009 21:09) [Материал]
Прізвище арбітра не знаю. Фото не робив.

2 football33   (30.05.2009 20:51) [Материал]