Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
МАЛИНСЬКІ ВЕТЕРАНИ ЗАЗНАЛИ ПОРАЗКИ НА БУКОВИНІ

В неділю СК «Авангард» (Малин) вдруге стартував в чемпіонаті України серед ветеранів. Малинчани зустрічалися з чернівецькою командою "Гріко-Гол" на її полі. Перший м’яч у зустрічі забив буковинець Олександр Іванов, який пограв у клубах вищої ліги «Волинь» (Луцьк) і «Металург» (Запоріжжя). Під завісу першого тайму Микола Лесик зробив рахунок 2:0.

У другому таймі вдало діяв ще один гравець команди «Гріко–Гол» Сергій Карпін. Спочатку Сергій завдав влучного удару з одинадцятиметрової позначки, а згодом вчетверте засмутив голкіпера малинського колективу Василя Тищенка. На 51-й хвилині Сергій Семака, який вийшов на заміну, забив п’ятий гол у ворота «Авангарду». Гості спромоглися лише на м’яч престижу. Відзначився Юрій Якименко. Остаточний результат матчу – 5:1 на користь буковинців.

Склади команд:

«Гріко–Гол»: Павло Сіротін, Павло Решетник, Роман Шпірнов, Володимир Павлов, Микола Головачук, Микола Задорожний, Микола Лесик, Олег Голобуцький, Анатолій Гамаль, Павло Кудрявцев, Олександр Сопін, Сергій Карпін, Вадим Заяць, Олександр Іванов, Віталій Кінащук, Сергій Семака, Віталій Банул, Віталій Соболевський.

СК «Авангард»: Василь Тищенко, Валерій Михайленко, Олександр Ткаченко, Олег Марченко, Сергій Гвоздь, Сергій Джус, Ігор Марченко, Юрій Якименко, Володимир Ящук, Володимир Науменко, Олександр Степаненко, Олег Мільошин, Володимир Волуйко, Володимир Гошовець, Андрій Денисюк.

Свій наступний поєдинок СК "Авангард" проведе  в неділю на своєму полі з ветеранською командою Коростеня.

За матеріалом bukinfo.cv.ua

Категорія: Ветерани | Переглядів: 1941 | Додав: oks
Всього коментарів: 8
8 Bakero   (15.06.2009 14:37) [Материал]
Да ні суперечу,я тільки спитав звідки інформація,чи як завжди Зі слухів і догадок?

7 oks   (15.06.2009 14:00) [Материал]
2 bakero:
ти хочеш сказати, що Ткачук, який грав в неділю проти Коростеня, плюнув на довбиський Авангард, де непогано платять і який також в неділю проводив свою гру в першій лізі, приперся в Малин, щоб побігати за просто так? Чи Гвоздь, Василишин, Джус не могли підзаробити в цей день, наприклад, в чемпіонаті Житомира? Не повірю, що вони є аскетами.

6 Bakero   (15.06.2009 13:35) [Материал]