“Лісовод-АПК” – “Сокіл” – 3:0 (неявка гостей)

“Мрія” – “Каскад”

Категорія: Малинщина | Переглядів: 1559 | Додав: oks
Всього коментарів: 34
34 ФК"БУДІВЕЛЬНИК"   (15.07.2009 10:18) [Материал]
ШАНОВНІ,ПІДСКАЖІТЬ НА ЯКОМУ ПОЛІ ПРИЙМАЄ СВОЇХ СУПЕРНИКІВ ФК МРІЯ?БО ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ПРИЇХАТИ І ПОКУРАЛЕСІТЬ.

33 yura-malin   (10.07.2009 14:51) [Материал]
Пиріжки- Промінь ДЮСШ 0-6

32 ХХХ   (10.07.2009 09:22) [Материал]
час все адмінам написати результати останніх двох турів чемпіонату району і оновити таблицю,бо сайт втрачає свою популярність.

Чайка
це дані з цього сайту, просто звів всі до купи. Можливо помиляюсь.

30 chuk92   (09.07.2009 22:00) [Материал]
МКДЗ - Будівельник 1:0

В кого є результати 7-го туру? (Матчі відбувались 28 червня)

29 yura-malin   (09.07.2009 20:09) [Материал]
Знаю кілька результатів останього туру
Старт Пиріжки - Промінь ДЮСШ 0-6
Луки - Головки 0-4
Скурати - Лісовод (Малин) 3-0 wacko surprised
Чоповичи - Нові-Воробї 3-0 (тех. поразка Воробям. за неявку на матч)

25 ФК"БУДІВЕЛЬНИК"   (23.06.2009 15:44) [Материал]
коли я писав про юну команду то мав на увазі не вік гравців,а вік команди.вона в нас молода,бо лише створена два роки тому.да,ти напишеш що в нас грають багато гравців з колишнього Граніта.да є і такі гравці,але є половина хлопців які ніколи не грали в чемпіонаті.

+1   Спам
24 RSS   (23.06.2009 13:08) [Материал]
А я вважаю, що ФК Будівельник заздрить!!!бо вони ніяк не можуть стати чемпіонами!!!!
І євреї в Малині є то Гена Литвак!!! yes

23 jazz   (23.06.2009 10:09) [Материал]
Да ладно smile
Ти своїми повідомленнями завжди на когось грузиш, я зробив так само biggrin biggrin biggrin
Щодо віку гравців вашої команди, то не такі вони вже й юні!!! Тож перед ними потрібно ставити завдання - чемпіонство surprised surprised surprised А не говорити про молодий вік і про завдання зігратись happy cool biggrin

22 ФК"БУДІВЕЛЬНИК"   (23.06.2009 08:36) [Материал]
jazz мушу визнати лише одне ми дійсно УКРАЇНЦІ,а що стосується образ то ти перший розпочав.

21 jazz   (22.06.2009 15:10) [Материал]
Для ФК "БУДІВЕЛЬНИК"
По-перше, Ми УКРАЇНЦІ biggrin biggrin biggrin
По-друге, щодо наших доріг, то ти не за адресою звертаєшся, я ж не мер Малина sad
По-третє, чим тобі не подобаєтья наше місто?
По-четверте, коли востаннє ти бачив в малині єврея чи папуаса???????
По-пяте, в вашому складі знаходиться місце для легіонерів biggrin tongue tongue !!!!
І останнє, ти говориш, що у вас молода команда, а яка команда із четвірки лідерів вікова???????

20 Турист   (22.06.2009 15:04) [Материал]
Якщо небуде щось робитись для розвитку дитячого футболу,то и в Головках и на Щебзаводах и вже в Чоповичах небуде ничого!!!!

Тильки пиво и трава!!! tongue

Командам потрібна свіжа кров а не легионери и місцеві ветерани!!!
А пусті розмови в кого більше лісу чи каменю нідочого непрезведуть!!!

19 ФК"БУДІВЕЛЬНИК"   (22.06.2009 14:24) [Материал]
jazz а яка тоді у вас нація?дивлячись на ваше місто то мабуть єврейська чи попуаська.

18 jazz   (22.06.2009 14:08) [Материал]
Я не згоден з тобою wink wink wink
Безперечним лідером по підбору гравців є Лісовод-АПК.
Промінь в цьому році не такий вже і грізний як в минулі роки, адже основу команди складають школярі (вихованці ДЮСШ).
МКДЗ досить сильний суперник, адже в основному складі грають футболісти з обласних команд Металурга і Граніта.
Будівельник в цьому аспекті найслабша команда, але ідеологія Арійсько-гранітнянської нації може їм допомогти завоювати медалі.
Отже мій прогноз: 1-Головки-АПК cry
2-4 час покаже biggrin biggrin biggrin

17 ФК"БУДІВЕЛЬНИК"   (22.06.2009 14:05) [Материал]
нехай навіть на картопляних полях,але ж ми переможем.
і якщо навіть не виграємо перше місце плакати не будем.
внас молода команда складена з місцевих хлопців,а не ЗВЕЗД через яких все село бідує.

доречі камня ше хватає,а відсіва вам і безплатно віддамо,щоб свої малинські дороги полатали (СОРОМНО ВЖЕ МАЄ ВАМ БУТИ)

16 Вболівальник   (22.06.2009 13:35) [Материал]
Хай як не радіють МКДЗ І Будівельник, їм всеодно тільки боротися за 3 місце cool
Хібашо вони можуть обігрувати лідерівПроміня і Голвки тільки на своїх картопляних полях dry

15 jazz   (22.06.2009 13:02) [Материал]
Слова заздрісника в особі вболівальника ФК Будівельник cool
Аби вам хватило камня!!! tongue wacko cry cry cry

14 V@dy@   (22.06.2009 12:25) [Материал]
Хлопаки! В Головках скоро не буде лісу, весь піде на зарплатню легіонерам. А коли грає Зборовський, то все село переходить на хліб і воду. "Вигнавши Зборовського спасемо село!!!!!" biggrin

13 jazz   (22.06.2009 12:04) [Материал]
На Купневича грошей не вистачило??????? biggrin biggrin biggrin

12 oks   (22.06.2009 12:00) [Материал]
В першому таймі стояв Валік, який пустив одну бабочку. На другий тайм підїхав глухонімий.

11 jazz   (22.06.2009 11:56) [Материал]
А хто стояв за головки, які там проблеми з воротарем???
На полі на якому грає МКДЗ потрібно грати 7на7, а не 11на11.

10 oks   (22.06.2009 11:35) [Материал]
Так, судив Маєвський. Програвати також потрібно вміти, а не спускати все на суддю. Кажуть, в Гранітному його також ганяли як собаку.
Перший тайм - 2-1 на користь КДЗ. Спочатку Зборовський відкрив рахунок, потім КДЗ забив два м"ячі (один з яких Лазаренко). В другому таймі Зборовський зрівняв рахунок. Переможний м"яч був забитий метрів з 30-ти.

9 jazz   (22.06.2009 10:32) [Материал]
А хто судив гру???? МАЄВСЬКИЙ?????????????
Я чув, що в першому таймі головки вигравали 2-1???? І Як перший тайм закінчився????

8 oks   (22.06.2009 09:13) [Материал]
Якби не проблема з воротарем у Головок, то невідомо чи МКДЗ переміг би. Головки могли не виходити на гру і отримали б технічну перемогу, так як трава на стадіо була "по коліна". Мунтян все чекає що хтось покосить. Треба вже наказувати МКДЗ.
А взагалі веселий матч вийшов: з розбірками між вболівальниками, після гри трішки відпи.дили суддю, хоча якогось криміналу в його діях я не побачив.

7 jazz   (22.06.2009 08:05) [Материал]
Команда МКДЗ довела, що буде боротися за чемпіонстово, красавци cry cry cry

6 beto4ek   (22.06.2009 03:53) [Материал]
харош бздеть ребята,,, всьо чікі!!!!!!!!)))))))))

5 люблю тебе мій малін   (22.06.2009 00:03) [Материал]
будівельник каже дякую МКДЗ за перемогу.дві команди один господар.СПАСИБІ.ми в лідерах.

4 Майор   (21.06.2009 23:30) [Материал]
МКДЗ - Лісовод-АПК 3:2 cry biggrin cool surprised wacko
Якщо чесно, то неочікував такого результату wacko wacko wacko wacko
Промінь ДЮСШ - Скурати 3-0
Доречі в цій грі команду Промінь ДЮСШ, дійсно можна було назвати ДЮСШ. Вній грали практично одні хлопчаки по 16-18 років, я нарахував 3 дорослих biggrin Так і потрібно грати. wink

2 yura-malin   (21.06.2009 23:22) [Материал]
Оце то да =-)))))))))) Цікава буде розвязка в останніх турах чемпіонату. biggrin