ВСЕ НИЖЧЕ І НИЖЧЕ

Чемпіонат області. 7-й тур

“Звягель-750” (Новоград-Волинський) – “Металург” – 3:2 (2:1)

27 червня. Новоград-Волинський. Стадіон "Авангард". 1500 глядачів.

Суддя: О.Вознюк (Житомир). Асистенти: Ю.Горащук, В.Дорошенко. Інспектор: В.Бабій

Голи: 0:1 Д.Куделькін (32), 1:1 А.Доманський (42), 2:1 А.Диняк (45+2), 3:1 М.Войтович (57), 3:2 В. Музика (69).

З перших хвилин гри гравці «Звягеля-750» накинулися на ворота «Металурга». Майже кожна атака господарів завершувалася ударом по воротах, але надійно стояв воротар гостей, а коли і він був безсилий щось зробити, на допомогу приходили захисники. Один Ярослав Корнійчук за перші 15 хвилин матчу мав чотири гарні нагоди, щоб відправити м’яч у ворота, але одному з кращих бомбардирів нашої області відзначитися у цьому матчі не судилося. В середині першого тайму футболісти «Металурга» провели декілька небезпечних атак, одна з яких завершилася голом у ворота Максима Дуброва. Дмитро Куделькін відміно пробив і м’яч влучив під поперечку воріт. Відігратися «Звягелю-750” вдалося швидко. Андрій Диняк з правого флангу прострілив вздовж лінії воротарського майданчика і Анатолію Доманському залишалося тільки влучити у порожній кут воріт – 1:1. Залишалися лічені хвилини гри у першому таймі, і їх вистачило, щоб господарям піти на перерву переможцями. Андрій Диняк лівою ногою з 22 метрів чудовим ударом відправив м’яч у ворота.

Другий тайм розпочався так як і перший - великими силами атакували гравці «Звягеля-750». На 57-й хвилині рахунок став – 3:1. Михайло Войтович наніс удар по воротам, м’яч торкнувся захисника малинчан, змінив траєкторію і опинився у воротах. Після цього господарі вирішили, напевно, що перемога вже отримана і зупинилися, віддали ініціативу гостям. «Металург» почав створювати небезпечні моменти і невдовзі гол-красень опинився у воротах «Звягеля-750». Віталій Музика закинув м’яч за комірець воротарю господарів, влучивши у дальню «дев’ятку» воріт. Забив “Металург” і третій гол (Дмитро Куделькін) у ворота Максима Дуброва, але за мить до цього сталося порушення правил гравцем «Металурга». Кульмінація матчу настала в доданий арбітром час, коли в штрафному майданчику «Звягеля-750» впав півзахисник «Металурга» Юрій Ковальчук, але суддя вирішив, що це була симуляція і нагородив гравця жовтою карткою.

Чергова поразка відкинула “Металург” на передостаннє сьоме місце.

За матеріалом неофіційного сайту ФК “Звягель-750” zvyagel750.at.ua

Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1370 | Додав: oks
Всього коментарів: 1
1 Турист   (02.07.2009 17:06) [Материал]
А чому так виходить,маючи в своему складі чимало легіонерів(безкоштовних). dollar dollar dollar dollar dollar dollar dollar dollar help
ФК"Металург" займае одне з призових місць!!!( help help help
1Чим заважають свої місцеві вихованці??? dry dry dry dry
2 Чи їм потрібно більше платить, щоб вони показували такий самий результат(7місце)???? fool fudge hands hands hands