Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
"ПРОМІНЬ-ДЮСШ" - БЕЗ П"ЯТИ ХВИЛИН ЧЕМПІОН

У пропущеному матчі 13-го туру „Промінь-ДЮСШ” приймав на своєму полі „Будівельник”. Цей матч мав зняти чимало питань стосовно звання найкращої команди чемпіонату. Рахунок у цьому матчі відкрив „Будівельник”, але такий необхідний для гостей результат тримався недовго. На 30-й хвилині Олексій Прокопенко  поборовся до кінця на своєму лівому фланзі поблизу штрафного майданчика і зробив навіс в район одинадцятиметрової позначки, де Віталію Музиці, вихованцю житомирської СДЮШОР, ніхто не завадив пробити головою – 1:1. За десять хвилин, після помилки захисника „Будівельника”, який невдало вибив м’яч від своїх воріт, Юрій Ковальчук з лінії штрафного майданчика потужно пробив під перекладину воріт гостей – 2:1. Перший тайм повністю був повністю за господарями.

В другому таймі картина дещо змінилася. Вже гравці „Будівельника”, за потужної підтримки фан-сектору, володіли перевагою, але рахунок зустрічі так і не змінився.

Отож, тепер тільки диво може завадити „Промінь-ДЮСШ” здобути чемпіонство у цьому сезоні. У двох останніх матчах малинчанам достатньо набрати один пункт.

Автори забитих м"ячів у складі "Промінь-ДЮСШ": Віталій Музика та Юрій Ковальчук
.

У інших пропущених матчах МКДЗ переграв в гостях „Мрію” – 4:2, а „Лісовод-АПК” отримав дві технічні перемоги над „Юністю” та „Лісоводом” через неявку суперників.

Категорія: Малинщина | Переглядів: 1379 | Додав: oks
Всього коментарів: 15
15 esefd   (18.10.2009 20:14) [Материал]
Напишіть рахунки інших матчів!!!

14 esefd   (18.10.2009 20:13) [Материал]
Повністю пітримую Вована!!!Не зібрались на гру мінус 1 очко!!!!Думаю було б справедливо!!!

13 Вован   (18.10.2009 18:21) [Материал]
лісовод - Старт 2-2
Як і слід було припустити команда "лісовод", безпринципово не з'явившись на ігри з обома лідерами чемпіонату (а навіщо виходити на поле і вигрібати по 7-10 голів, краще нехай буде 0-3 - цим вони звичайно не добавили до себе поваги), на гру з "Стартом" зібрались. Видно гра була для них дуже принциповою. А на майбутнє необхідно передбачити покарання для таких "командочок", приміром: не з'явились на гру - позбавлення 1 очка.

12 паша   (18.10.2009 02:30) [Материал]
Вадім,видно в зеленка тостера чи чайника електричного нема,тому і судить.

11 Вадім   (18.10.2009 00:55) [Материал]
пан Степаненко, якби на початку купив собі кубок чи медалі зберігби декілька десятків тисяч грн. Хоча він майже "меценат". Він допомагає хлопакам з Житомира та Радомишля заробляти гроші. По іншому, я думаю вона не взмозі. Тай судді завдяки йому та "БІЗНЕСМЕНАМ" з Головок теж збагачуються.Цікаво, чому матчі за тучастю Променя, здебільшого судить Зеленко.....

10 игор   (17.10.2009 15:15) [Материал]
тепевізорами купили чемпіонат!!!!!!

9 ПАША   (14.10.2009 21:50) [Материал]
чому федерація не приймає жодних дисціплінарних дій до таких команд,типу Лісовод,Сокіл,які на початку чемпіонату не приїздили на деякі ігри? чому в кінці чемпіонату лісовод АПК здобув 6 очків без боротьби.? і що тепер буде другим?де справедливісь?а ми хочем нормальний чемпіонат мати sad sad sad

8 Вован   (14.10.2009 21:05) [Материал]
По ходу Лісовод вже чотири гри не з'являвся в цьму чемпіонаті. Типу награлись. Позор!!!

7 Кум   (14.10.2009 20:50) [Материал]