Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Юнацька команда "Папірник" (Малин) - 1987р.
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Мій профіль | Вихід
Форма входу
ДО ФІНАЛУ НЕ ПУСТИЛИ
 

Кубок області. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

“Металург” – “Прес” (Леніне) 1:2 (Перший матч 1:0)

Металург: Купневич – Заглада, Колесник, Михайлов, Ковальчук (к) – Лазаренко, Саган, Ковальов (Зборовський), Гаєвий (Беленюк) – Грицак, Куделькін

Голи: 0:1 Шевчук (45 хв), 1:1 Саган (74 хв), 1:2 “Прес” (90+6 хв)

В складі “Преса” на гру вийшло четверо гравців, котрі в минулому сезоні грали за “Металург”: Дмитро Шевчук, Сергій Онищук, Володимир Борисюк та Дмитро Тосіч. В складі “Металурга” відбулися деякі зміни в порівнянні з попередніми матчами. Місце у воротах зайняв Іван Купневич, на позиції лівого півзахисника грав Вадим Гаєвий, після тривалої перерви повернувся в команду нападник Олег Зборовський. Гру судила та сама бригада, що й у першому матчі між цими командами на чолі з Юрієм Горащуком.

Перший тайм пройшов повністю за переваги гостей, котрі на хорошому газоні, в порівнянні з домашнім, показували комбінаційний футбол. Протягом тайму “Прес” змарнував три(!) стопроцентні нагоди. Спочатку Дмитро Шевчук пробив зі штрафного у стійку воріт, потім два виходи віч-на-віч з воротарем не реалізували Дмитро Тосіч та Сергій Онищук. Проте піти на перерву за нічийного рахунку господарям не вдалося. На 45-й хвилині гри після розіграшу кутового Дмитро Шевчук у боротьбі зрівняв рахунок за підсумком двох зустрічей.

В другому таймі на поле вийшов нападник Олег Зборовський, який пожвавив гру “Металурга”. Гра вирівнялася, почали з’являтися моменти у малинчан і відчувалося, що гол не забариться. На 74-й хвилині гри після розіграшу кутового Олександр Саган з району одинадцятиметрової позначки розстріляв воротаря гостей. Через п’ять хвилин Олег Зборовський міг “поховати” “Прес”, але не реалізував вихід один на один. Гра “Преса” розклеїлася. І тут своє слово сказав арбітр матчу, який спочатку додав до основного часу шість(!) необґрунтованих хвилин (протягом другого тайму зупинок гри не було), тобто тягнув гостей за вуха з лайна, а потім дозволив виконати Дмитру Тосічу кутовий удар, коли м’яч стояв за межами дозволеної зони ближче до воріт. Я вже мовчу про непризначений пенальті у ворота “Преса” після гри рукою та інші явні помилки арбітра протягом гри. Значить, на останній хвилині Дмитро Тосіч подав м’яч з кутової позначки і воротар гостей, котрий на всіх парах мчав в штрафний майданчик, головою відправив шкіряного у ворота.

Почувши наміри місцевих вболівальників, голова ЖОФФ Олександр Чернявський пулею побіг захищати суддівську бригаду, яка поверталася в роздягальню.

Прикро, коли так нахабно крадуть фінал, але до таких дій арбітрів вже всі звикли.
В іншому півфіналі СК "Легіон" в додатковий час здолав вдома ФК "Бараші" 3:1.
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 4014 | Додав: oks
Всього коментарів: 28
28 Джон   (13.05.2009 18:03) [Материал]
Лопух твій професор.
Он в нас Баранов вже декілька років мріє посадити своїх футболістів на контракт, щоб потім продавати їх в професійні клуби, але це нині законодавчо неможливо. prof
От і "блудять" деякі футболісти за маршрутом "Арсенал" - "Металург". biggrin

27 oks   (13.05.2009 14:36) [Материал]
2 Джон:
Таку інформацію мені надав професор місцевого футболу, якому я не можу не довіряти.

26 Джон   (13.05.2009 11:58) [Материал]
2 oks: контракт з аматорським клубом? wacko oks, розумна людина, а на таке ведешся. sad
P. S. Чорні виграли Суперкубок України по ФСТ "Колос":
http://ukrainian-football.com/index.p....temid=1

25 цццц   (13.05.2009 08:55) [Материал]
По чорным тусуется - дима шевчук (шева)

24 DreD   (12.05.2009 18:04) [Материал]
я видел игру,Прес был сильнее,но Металлург острее angry дальше должен был пройти Малин,но судья...полный ЛОХ!!!!!он всегда таким был!я его помню еще по детской лиге... angry

23 oks   (12.05.2009 16:44) [Материал]
Олег Зборовський в минулому році став найкращим бомбардиром чемпіонату Київської області в складі ФК Макарів, забивши 23 м”ячі(!). Команда зайняла шосте місце серед 15 колективів. Невідомо чи буде грати Зборовський за Металург в ЧО, адже в ФК Макарові він має контракт. Він є одним з найкращих місцевих футболістів останнього десятиріччя.

+1   Спам
22 121212   (11.05.2009 18:17) [Материал]
Пусть первую страницу паспорта отсканированную по почте на е-mail отправит.

21 oks   (11.05.2009 14:46) [Материал]
У Чорного спостерігається роздвоєння особистості. Раніше, коли реєструвався на сайті, він називав себе Олександром Поповим, а в адресі електронної пошти називає себе Шевою. biggrin
Може це й взагалі не Чорний, а хтось прикалується.

2 beto4ek:
Чернявський не дав.


20 beto4ek   (11.05.2009 14:42) [Материал]
чому суддейку не від.уярили???
cry

19 Виктор Чорний   (11.05.2009 13:43) [Материал]
bakero тупой лох, увидел бы набил бы е..... biggrin

18 bakero   (11.05.2009 10:59) [Материал]
Чорний сам ти Л......
А чемпіонство виграла команда а не ти

17 slem   (11.05.2009 09:53) [Материал]
Ну що ж, нас очікує своєрідне дербі з Пресом, яке зародилося в минулому сезоні. Фарт вже точно не допоможе Металургу. комент №1
Навіщо фарт було Пресу віддавати?

16 Віктор Чорний   (10.05.2009 23:55) [Материал]
Да Джон я з тобою згоден. Малину даже гроші не допомогли. biggrin

15 Віктор Чорний   (10.05.2009 23:53) [Материал]
Ти кажеш перший на мячі був воротар? Це смішно! Останій захисник штовхнув на голкіпера нападника пресса!

14 Джон   (10.05.2009 23:20) [Материал]
Горащук - персональний суддя для грошовитих?
Чернявський - персональний інспектор для грошовитих?
angry
Фінал: ФК "Бараші" - "Прес". Суддя: Ю. Горащук. Інспектор: О. Чернявський? wacko angry

13 oks   (10.05.2009 22:10) [Материал]
Харе ображати один одного, бо прийдеться тимчасово заблокувати вашу активність.
Стосовно пенальті в першому матчі: на грі не був, але за словами голови ЖОФФ п.Чернявського, першим на м"ячі в тому моменті був воротар. Який тут може бути пенальті?

12 Віктор Чорний   (10.05.2009 21:18) [Материал]
Стосовно пенальті: В першому таймі коли пробивав Дмитро Шевчук Якщо б не рука когось із захисників мяч би залетів у сітку воріт, пенальті теж не було? а в першому матчі на останній хвилині коли гравцю пресса зламали ребро пенальті теж не було? Що на це скажете?

11 Віктор Чорний   (10.05.2009 21:01) [Материал]
bakero Ты лох тупой ы клоун. А Віктор Чорний вам в тому році взяв чемпіонство і суперкубок!

10 bakero   (10.05.2009 17:34) [Материал]
що ви пишете тому Чорному він же повне ГГГГ......!!!!!!!

9 oks   (10.05.2009 12:45) [Материал]
2 Віктор Чорний:
А як тоді назвати те, що суддя добавив таку купу часу? І чому після матчу арбітра хотіли відпиз...и?

8 Віктор Чорний   (10.05.2009 09:19) [Материал]
Я взагалі там не бачив що у судді були симпатії до пресса.

7 Криця   (10.05.2009 00:04) [Материал]
Я писав, що кого б не призначили, судитимуть "правильно". Так і сталося. sad А вони ще й нікого не знайшли, крім усім відомого Горащука. wacko Ніхто інший не хотів, мабуть, "ризикувати".
6 хв. = грали до забитого? smile sad
Так, судді не забивають. Але футбол тим і цікавий, що не завжди сильніша чи краще вкомплектована команда виграє (і в основний час так би воно й сталося). Не за це присуджують перемоги. Але коли у гру втручаються ГРОШІ, то стає гидко! fudge

6 Віктор Чорний   (09.05.2009 22:36) [Материал]
Перший тайм малина взагалі не було видно. Судді голи не забивають! так що не потрібно звинувачувати когось! Пресс був в двух зустрічах кращим

5 shved   (09.05.2009 22:10) [Материал]
[/i]Значить, на останній хвилині Дмитро Тосіч подав м’яч з кутової позначки і воротар гостей, котрий на всіх парах мчав в штрафний майданчик, головою відправив шкіряного у ворота.
Шахтар - Севілья wink
[i]Прес хоч і показав непогану гру, але, вважаю, що на чемпіонство вони ще не потянуть.

А з судями як гадаєш, зможуть? wink

4 oks   (09.05.2009 21:30) [Материал]
здоровий такий мужик, високий, темне волосся, прізвища, на жаль, не пам'ятаю
По опису схожий на Невинного. Його і в Малині також пиз..ли.

3 121212   (09.05.2009 21:23) [Материал]
"Почувши наміри місцевих вболівальників, голова ЖОФФ Олександр Чернявський пулею побіг захищати суддівську бригаду, яка поверталася в роздягальню".

Пам'ятаю як в Коростені років 6 назад на стадіоні "Локомотив" в календарному матчі першості області, коли ФК Коростень приймав команду з Чуднова, здається, то в одному з епізодів один з гравців ФК Коростень А. Василенко (прізвисько - "молдаванин"), не погоджуючись з рішенням арбітрів про вилучення, розігнавшись, бутсою в "грудак заїхав" головному рефері матчу (здоровий такий мужик, високий, темне волосся, прізвища, на жаль, не пам'ятаю). Після цього Андрію довелося "могаричі" возити до Житомира. Пізніше він у 2 лізі за ФК Коростень грав.


2 oks   (09.05.2009 20:11) [Материал]
В Металурга прослідковується деякий прогрес в грі. В основі вийшло семеро місцевих гравців, восьмий вийшов на заміну.
Прес хоч і показав непогану гру, але, вважаю, що на чемпіонство вони ще не потянуть.

+1   Спам
1 football33   (09.05.2009 19:35) [Материал]
Горащуку вже давно потрібно на башці надавати.