Фінал

"Промінь” (Малин) – "Фаворит” (Радомишль) – 9:3 (2:3)

Арбітри: В. Соболевський, С.Зілінський (обоє – м.Радомишль)

"Промінь”: Погребицький – Заглада, Михайлов, Зборовський, Горбаченко, Ковальчук, Шуст, Шароваров, Гордієнко, Рихальський.

Голи: 0:1 Ящук, 0:2 Білоконь, 1:2 Гордієнко, 1:3 Ящук, 2:3 Ковальчук, 3:3 Шуст, 4:3 Зборовський, 5:3 Зборовський, 6:3 Гордієнко, 7:3 Зборовський, 8:3 Горбаченко 9:3 Зборовський

.

Все розпочиналося оптимістично для "Фаворита”. Голи Володимира Ящука та Сергія Білоконя із 12-ти метрового штрафного удару встановили до середини першого тайму рахунок 2:0 на користь радомишлян. Вадиму Гордієнку також із 12-ти метрового штрафного удару вдалося скоротити відстань у рахунку. Згодом Володимир Ящук із того ж 12-ти метрового штрафного удару робить рахунок 3:1. Як не дивно звучить, але це був останній м’яч "Фаворита” у сьогоднішньому матчі. Ще до перерви Юрій Ковальчук скорочує відстань у рахунку до 2:3. Ну, а далі, з кожним забитим м’ячем гравцями "Променя”, інтрига в матчі потроху згасала. Чотири м’ячі Олега Зборовського та по одному – Олега Шуста, Вадима Гордієнка та Дмитра Горбаченка, змусили вболівальників ”Фаворита” достроково покидати СК "Динамо”. Отож, 9:3 – і "Промінь” вперше робить "золотий” дубль: кладе медалі вищої проби в кубок. А у "Фаворита”, схоже, потроху проявляється синдром вічно другої команди: два сезони підряд - друге місце в першості Регіональної асоціації, друге місце в чемпіонаті Радомишльського району, а сьогодні ще й додався програний фінал кубку.

.

.

Кубок "Надія” Регіональної асоціації

Фінал

"Ветеран” (Леніне) – "Ліга” (Малин) – 12:7

.

Перемозі "Ветерана” посприяла наявність у його складі топ-гравців Житомирщини: Дмитра Шевчука, Микити Омельянчука та Петра Гаврилюка, які робили погоду в цьому матчі.
Категорія: Футзал | Переглядів: 1636 | Додав: oks
Всього коментарів: 14
14 oks   (05.12.2010 19:57) [Материал]
Якщо я не помиляюся, регіональна асоціація є членом асоціації міні-футболу України.

13 defaultNick   (05.12.2010 17:52) [Материал]
Ще запитання - а що за асоціація? Чого?

12 defaultNick   (05.12.2010 17:51) [Материал]
"Регіональна асоціація" має офіціний статус?

11 vitiokk   (25.04.2010 19:35) [Материал]
Оце дрюкнули!!!

10 Криця   (07.04.2010 10:58) [Материал]
Вмілий захист і більшість голів на контратаках. Вітаю малинчан! І запрошую у Чемпіонат області. wink

9 oks   (31.03.2010 22:34) [Материал]
У розділі ФОТО користувач sd додав фотографії трьох команд: Фаворит (Радомишль) та Хіммаш (Коростень), Система-КХП (Черняхів) respect

8 jazz   (30.03.2010 16:14) [Материал]
опа surprised ... шо я пропустив??? sergey, можеш написать все видалене мені в особисті повідомлення... цікава твоя думка biggrin biggrin biggrin

7 oks   (30.03.2010 14:26) [Материал]
А ти як думаєш? Я на деякі коменти дивлюся крізь пальці, але за такі слова я можу заблокувати твою активність на сайті. Ховаючись за монітором багато героїзму не треба, щоб когось облити брудом. Цікаво, чи сказав би ти ті слова прямо у вічі jazz-у?

-1   Спам
6 sergey   (30.03.2010 14:02) [Материал]
Почему удаляются коментарии oks?

-1   Спам
5 jazz   (30.03.2010 08:23) [Материал]
"Матч не підтвердив статус фіналу - другий тайм грала одна команда,яка й здобула перемогу!!!" - Игорь, не нада так гнать... Радомишльська команда, вперше за всі роки в своєму залі, цілий тайм не знала куда бігти biggrin Чия це заслуга??? гравців Променя чи Фаворита???

4 oks   (28.03.2010 14:59) [Материал]
Додано відеонарізочку матчу з усіма голами.

3 Artes   (28.03.2010 09:15) [Материал]
С победой всех,молодцы.

2 Игорь   (27.03.2010 22:41) [Материал]
Матч не підтвердив статус фіналу - другий тайм грала одна команда,яка й здобула перемогу!!!

1 fun   (27.03.2010 22:33) [Материал]
Вітаємо ФК"ПРОМІНЬ" з перемогою!!! Так тримати! =)