Першість області. 8-й тур.

"Граніт” (Гранітне) – "Вручий” (Овруч) – 3:2 (2:1)

"Граніт”: Купневич – Макаренко, Вол. Дідківський (Гаєвий), Прокопенко, Р.Михайлов – В.Чморик (Грицак), Ковальчук, Якименко (Чаплинський), Кулик (Лобачевський), Сотниченко – Зборовський.

.

У восьмому турі гранітненський "Граніт” приймав на своєму полі аутсайдера першості овруцький "Вручий”. Забігаючи наперед, можна сказати, що гості явно займають не своє місце в турнірній таблиці. Молода овруцька команда сміливо йшла вперед і до останньої хвилини тримала в напрузі гравців задньої ланки "Граніта”. Незважаючи на спеку, при якій арбітр змушений був двічі робити кількахвилинний перепочинок, гра вийшла динамічною, з великою кількістю забитих м’ячів. Рахунок відкрив Олег Зборовський на 20-й хвилині, скориставшись тим, що голкіпер вийшов далеко з воріт. Але вже через хвилину гості відновили рівновагу. На 45-й хвилині матчу стався епізод, коли, здавалося, що "Вручию” у другому нічого не світитиме: захисник рукою зупинив м’яч, який летів у порожні ворота, побачив перед собою "червоне світло”, а Олексій Прокопенко без жодних шансів для воротаря з пенальті вивів "Граніт” уперед – 2:1. Втім, на 55-й хвилині "Вручий” у меншості зумів зрівняти рахунок – 2:2. Але нічию гостям не вдалося вивезти з Малина: на 70-й хвилині Олег Зборовський поставив точку в матчі – 3:2. "Граніт" продовжує очолювати турнірну таблицю.

У наступному турі 21-го серпня "Граніт” зустрінеться на своєму полі з ФК "Ємільчине".

За нижченаведеним посиланням можна ознайомитися з календарем на друге коло.