Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
ФК Бараші - Граніт 2:1 (2009р.)
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Мій профіль | Вихід
Форма входу
3-Й ТУР ПЕРШОСТІ РЕГІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ З ФУТЗАЛУ
 

ІІІ тур 11.12.2010р. (субота)                                           

21. 09-45 Молодість – Будівельник (Р) 3:4                 

22. 10-45 Легіон – Карпатія 5:8                                  

23. 11-45 Ліга – Промінь 7:9                                        

24. 12-45 Ветеран-Полісся - Нікіта 9:4                                    

25. 13-45 Авангард – Рудня 3:4                                    

26. 14-45 Вікторія – Прес 3:9                             

27. 15-45 Титан – Агротехнік 6:8                                   

28. 16-45 Граніт – Малин 7:5                                      

29. 17-45 Будівельник-2 (Г) – Металург 3:9                                 

30. 18-45 Металург–ДЮСШ – Будівельник (Г) 5:7
.
Примітка:
1) Замість федорівського "Каскада" з 3-го туру виступає "Будівельник-2" (Гранітне);
2) ФК "Радомишль" змінив назву на "Прес" (Радомишль).
.             
.


.

Бомбардири:

Цвік (Будівельник Р.) – 10

Музика (Промінь) – 10

Білоконь(Радомишль) – 9

Недашківський (Вікторія) – 9,

Анишко (Агротехнік) – 9

Доронін (Будівельник Р.) – 9

Ничипоренко (Агротехнік) - 9

.

Дисциплінарні попередження

  1. Литвиненко С. (Карпатія) – 1ж
  2. Ганаченко А. (Карпатія) – 1ж.                         
  3. Литвиненко Б. (Карпатія) – 1ж.                      
  4. Бабійчук І.(Малин) – 1ж.                                                     
  5. Гузь І. (Ліга) – 2ж.                                                                  
  6. Шерех В. (Ліга) -1ж.                                                                
  7. Фещенко Д (Легіон) – 1ж.                                                      
  8. Лазаренко В.(Металург) – 1ж.
  9. Дідківський В.(Металург) – 1ж.
  10. Пузійчук (Ліга) – 1ж.
  11. Вовчук (Агротехнік) – 1ж
  12. Ничипоренко (Агротехнік) – 2ж.
  13. Гаврутенко (Вікторія) – 1ж.
  14. Грицак (Металург) –2ж.
  15. Шкапич (Карпатія) – 1ж
  16. Рипік (Нікіта) – 1ж.
  17. Регуліч (Нікіта) – 1ж.
  18. Кузьменко (Титан) – 1ж.
  19. Сідельник (Будівел Р.) – 1ж.
  20. Пасюк (Вет-Пол) – 1ж.
  21. Горобей (Легіон) – 1ж.
  22. Вовк (Рудня) – 1ж.
  23. Кравченко (Рудня) – 1ж.
  24. Тузинський (Буд. Г) – 1ж.
  25. Зеленко (Буд. Г) – 1ж.
  26. Порохнюк (Буд. Г) – 1ж.
  27. Гаєвий (Металург) – 1ж.
  28. Паріков (Граніт) – 1ж.
  29. Гаврутенко О (Агротехнік) – 1ж.
  30. Анишко ( Агротехнік) – 1ж.
  31. Гаврутенко Є (Агротехнік) – 1ж.
  32. Жудра (Авангард) – 1ж
  33. Протасеня (Авангард) – 1ж.
  34. Черниш (Промінь)- 1ж.
  35. Кулик (Промінь) – 1ж.

.

Пропуск гри:

Козленко ( Металург -Д) – 1 гра, допуск 25.12.2010р. V тур

Лобачевський (Металург) – 1 гра, допуск 25.12.2010р., V тур

Бабійчук (Малин) – 1 гра, допуск 25.12.2010р., V тур

.

Календар матчів:

І тур 27.11.2010р.(субота)                                  

1. 09-45 Ветеран – Металург                               

2. 10-45 Металург –Д – Легіон                           

3. 11-45 Промінь – Рудня                                   

4. 12-45 Вікторія – Будівельник Р

5. 13-45 Авангард – Агротехнік 

6. 14-45 Молодість – Граніт                              

7. 15-45 Радомишль – Нікіта                            

8  16-45 Ліга – Будівельник Г                              

9. 17-45 Каскад –Малин                                      

10.18-45 Титан – Карпатія                 

VІ тур 26.12.2010р. (неділя)

51. 09-45 Титан - Ліга

52. 10-45 Будівельник Р - Нікіта

53. 11-45 Легіон - Промінь

54. 12-45 Граніт – Прес

55. 13-45 Металург –Д- Авангард

56. 14-45 Малин - Металург

57. 15-45 Карпатія - Агротехнік

58. 16-45 Будівельник-2 - Вікторія

59. 17-45 Будівельник Г - Рудня

60. 18-45 Молодість – Ветеран

ІІ тур 04.12.2010р. (субота)                         

11. 09-45 Молодість – Малин                            

12. 10-45 Легіон – Рудня                                     

13. 11-45  Авангард – Промінь                            

14. 12-45  Ветеран – Радомишль                         

15. 13-45 Каскад – Будівельник Р                       

16. 14-45 Титан – Будівельник Г                         

17. 15-45 Граніт – Нікіта                             

18. 16-45 Металург –Д – Карпатія                  

19. 17-45 Вікторія – Металург                              

20. 18-45 Ліга – Агротехнік         

VІІ тур 09.01.2011р.(неділя)

61. 09-45 Титан – Рудня

62. 10-45 Будівельник-2 – Нікіта

63. 11-45 Будівельник Г – Агротехнік

64. 12-45 Молодість - Вікторія

65. 13-45 Карпатія – Промінь

66. 14-45 Малин – Прес

67. 15-45 Легіон – Авангард

68. 16-45 Граніт - Ветеран

69. 17-45 Металург –Д- Ліга

70. 18-45 Будівельник Р – Металург

ІІІ тур 11.12.2010р.(субота)                              

21. 09-45 Молодість – Будівельник Р.           

22. 10-45 Легіон –Карпатія                                  

23. 11-45 Ліга – Промінь                                    

24. 12-45 Ветеран – Нікіта                                  

25. 13-45 Авангард – Рудня                                 

26. 14-45 Вікторія – Прес                          

27. 15-45 Титан – Агротехнік                              

28. 16-45 Граніт- Малин                                      

29. 17-45 Будівельник-2 – Металург

30. 18-45 Металург –Д – Будівельник Г.        

VІІІ тур 15.01.2011р. (субота)

71. 09-45 Металург –Д- Титан

72. 10-45 Металург – Нікіта

73. 11-45 Будівельник Г – Промінь

74. 12-45 Молодість – Будівельник-2

75. 13-45 Карпатія – Авангард

76. 14-45 Будівельник Р – Прес

77. 15-45 Агротехнік – Рудня

78. 16-45 Граніт – Вікторія

79. 17-45 Легіон – Ліга

80. 18-45 Малин – Ветеран

ІV тур 18.12.2010р. (субота)

31. 09-45 Карпатія - Рудня

32. 10-45 Вікторія - Ветеран

33. 11-45 Металург –Д - Агротехнік

34. 12-45 Молодість - Металург

35. 13-45 Титан - Промінь

36. 14-45 Будівельник-2 – Прес

37. 15-45 Легіон – Будівельник Г

38. 16-45 Граніт – Будівельник Р

39. 17-45 Ліга - Авангард

40. 18-45 Малин - Нікіта

ІХ тур 22.01.2011р. (субота)

81. 09-45 Легіон – Титан

82. 10-45 Молодість – Нікіта

83. 11-45 Промінь – Агротехнік

84. 12-45 Малин – Вікторія

85. 13-45 Карпатія – Ліга

86. 14-45 Металург-Д – Рудня

87. 15-45 Прес – Металург

88. 16-45 Будівельник Р – Ветеран

89. 17-45 Будівельник Г – Авангард

90. 18-45 Граніт - Будівельник-2

V тур 25.12.2010р. (субота)

41. 09-45 Легіон - Агротехнік

42. 10-45 Вікторія - Нікіта

43. 11-45 Металург –Д - Промінь

44. 12-45 Граніт - Металург

45. 13-45 Будівельник-2 - Ветеран

46. 14-45 Карпатія – Будівельник Г

47. 15-45 Титан - Авангард

48. 16-45 Малин – Будівельник Р

49. 17-45 Ліга - Рудня

50. 18-45 Молодість - Прес

.
Категорія: Футзал | Переглядів: 860 | Додав: oks
Всього коментарів: 27
27 yura-malin   (18.12.2010 15:44)
33. 11-45 Металург –Д - Агротехнік 2-11 sad sad sad

34. 12-45 Молодість - Металург 2-11 smile smile smile


26 Platini   (18.12.2010 10:26)
Да ладно. Пиши що хочеш. У нас вільна, демократична країна. А команда у вас дійсно не погана. Наступного сезону, якщо не розбіжитеся заробляти гроші (в Промінь, Головки і т.д.) то будете претендентами на чемпіонство.

25 yura-malin   (18.12.2010 10:06)
Та харош уже biggrin biggrin biggrin Я ще раз повторяю, що я не писав,що ми когось порвем, а просто написав рахунки і все. smile smile smile

24 Platini   (17.12.2010 20:11)
Да! Молодь у нас швидка. Проблема в тому, що швидкість лише за клавіатурою, а не на полі. biggrin
Якщо буде опитування щодо віртуального переможця турніру, то тут Металург-Д поза конкуренцією.

23 Игорь1   (17.12.2010 16:12)
Юра,вас на лавці завжди 7-8,і на полі 5!!!

22 yura-malin   (15.12.2010 20:08)
Я не разу не написав словами, що ми виграємо у когось sad sad sad sad
Просто написав рахункі які думаю будуть... Яж ненапишу, що ми програємо dry dry
А бажання перемогти у нас є в кожному матчі.... Проти Будівельника у нас неграло 2 основних гравця, а в міні футболі це забагато втрат для команди...Нас і так ледве збирається 2 четвірки... Тож давай закриєм цю тему...

21 RSS   (15.12.2010 19:32)
Юра а у статті за 2 тур ти ж говорив, що в Агротехніка дві 100% поразки!!!!!Так що давай пацан сказав пацан зделав!!!!!!!І ніхто тоді нападати не буде!!!!!Тільки жо....у їм не рвіть так як Будівельнику!!!!!

20 yura-malin   (15.12.2010 19:01)
Та що ви на мене накинулись ??? smile smile smile smile
Яж не сказав, що ми 100% переможемо, а просто надіюсь і вірю в це...плюс до цього в коанди велике бажання перемогти smile smile smile

19 Антон   (15.12.2010 17:33)
Нічого страшного Okse що Козленка не буде,зато Юрчик гратиме.

18 oks   (15.12.2010 17:27)
yura-malin, плюс до всього, за вас не буде грати найкращий бомбардир.

17 RSS   (15.12.2010 17:11)
Я тільки ЗА!!!!!І буду вболівати за вас!!!!!Але скромності молодий чоловіче тобі потрібно трохи у когось позичити!!!!!!

P.S. Так ви говорили що і будівельника накажете!!!!!Потрібно спочатку зробити, а потім говорити!!!!Тоді з вас ніхто не буде сміятись!!!!!!


16 yura-malin   (15.12.2010 15:21)
Просто я не грав проти Будівельника biggrin biggrin biggrin
Ну а виграти у Агротехніка це нам під силу ... biggrin biggrin biggrin

15 Антон   (15.12.2010 13:27)
Юрчік ти як пьєш то прикушуй трішкі,а то видно тобі щось в голову дало.

14 Cap   (15.12.2010 11:09)
Юра! То что вы проиграете Агротехнику, это и так понятно, Будивельник Г выиграет у Легиона, да и Ветеран я думаю тоже должен выиграть

13 RSS   (15.12.2010 10:23)
Юра якщо ви виграєте в Агротехніка!!!!Тоді я парагвайський льотчик:))))))

Ви ж у Будівельника не виграли куди вам до Агротехніка!!!!!!


12 yura-malin   (15.12.2010 08:53)
40. 18-45 Малин - Нікіта 6-3 тут затупив, а так все думаю правильно smile

11 Cap   (15.12.2010 08:45)
yura-malin
Очнись, мальчик! Ты или фантаст, или плохо разбираешься в футболе biggrin

10 yura-malin   (15.12.2010 00:33)
ІV тур 18.12.2010р. (субота)

31. 09-45 Карпатія - Рудня 6-2

32. 10-45 Вікторія - Ветеран 7-3

33. 11-45 Металург –Д - Агротехнік 4-3

34. 12-45 Молодість - Металург 3-8

35. 13-45 Титан - Промінь 1-13

36. 14-45 Будівельник-2 – Прес 3-11

37. 15-45 Легіон – Будівельник Г 4-3
38. 16-45 Граніт – Будівельник Р 4-7

39. 17-45 Ліга - Авангард 7-3
40. 18-45 Малин - Нікіта 3-6


9 oks   (13.12.2010 18:32)
Додано бомбардирів та дисциплінарні попередження.

8 vitiokk   (12.12.2010 20:18)
Для некоторых подскажу что вышевичи представляют 2 команды!!!

7 гість11   (12.12.2010 10:10)
Вікторія (Вишевичі) - 6-15 ; 3-11 ; 3-9 ; Ви просто супер.Респект пацани !!!!

-1   Спам
6 vitiokk   (11.12.2010 23:29)
Вишевичы-вперед ви просто супер!Респект!!!

-1   Спам
5 andriymeps   (11.12.2010 23:14)
Граніт (Головино) - Малин 7:5 - круууууууууууто tongue

4 chuk92   (11.12.2010 23:10)
А хто гратиме за Будівельник-2?

3 yura-malin   (11.12.2010 22:48)
Антон
Вибачте что ми недооцінили вас професіоналів biggrin biggrin biggrin

+1   Спам
2 Антон   (11.12.2010 22:16)
А хтось там обіцяв перемогти Будівельник з різницею у 2 мячи biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin лузери

1 Kira   (11.12.2010 22:07)
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2017
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"