Привіт,.Гість      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Ветерани "Папірник" - 2009р.
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Мій профіль | Вихід
Форма входу
ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
 

На прохання користувачів сайту "Футбольний портал Малинщини” голова федерації футболу Малинського району Юрій Анатолієвич Зубчук погодився відповісти на питання адміністратора сайту.

- Юрію Анатолієвичу, у вболівальників виникли запитання стосовно проведення жеребкування Кубка "Весна-2011”, а саме: чому, скажімо, "Буревісник” розпочне змагання з 1/4 фіналу, тоді як "Будівельник” стартував з попереднього етапу, а також чому він не розведений у сітці з "Променем”?

- Все дуже просто. На розгляд було винесено дві пропозиції: "сліпе” жеребкування та "сіяне”. Більшістю голосів представників команд було обрано "сліпе” жеребкування.

- Чи зазнав змін Регламент районних змагань у цьому році?

- Кубок "Весна-2011” проводиться на основі Регламенту 2010р. За останні два роки суттєвих змін Регламент не зазнав. Однією з останніх - була зміна у 2010р., яка стосувалася квоти легіонерів. До заявочного списку однієї команди дозволяється вносити прізвища не більше п'яти футболістів-легіонерів, та не більше п'яти, які одночасно перебувають на футбольному полі. Виходячи з інциденту, який виник в кубковому матчі "Будівельник” – "Колос”, моя особиста думка, що легіонерів не потрібно допускати взагалі. В Малинському районі достатньо своїх людей, бажаючих грати у футбол Я розумію, що є представники команд, які хочуть здобути якісь кубки, медалі, підтягують гравців з Коростеня, Черняхова, Радомишля, Житомира, Новограда-Волинського, і тут уже починається... Так би мовити - різні інсинуації.

- Але ж завдяки легіонерам, рівень змагань зростає?

- Рівень вище, я це розумію, але виникає можливість для маніпуляцій, коли, наприклад, легіонери виходять грати під чужими прізвищами. Підтвердженням цього є останній інцидент кубкового матчу "Будівельник” – "Колос”. В складі "Колоса” було шість легіонерів, замість п’яти дозволених. На вимогу представників "Будівельника”, гості не пред’явили документи гравців, занесених до протоколу, які посвідчують особу. Незважаючи на це, арбітр розпочав гру, за що, за рішенням КДК, був відсторонений від суддівства до кінця сезону.

- До речі, які ще були прийняті рішення контрольно-дисциплінарним комітетом?

- Результат матчу "Будівельник” – "Колос” анульовано та зараховано поразку команді «Колос”, за порушення Регламенту районних змагань стосовно кількості легіонерів. В середу на засіданні КДК буде розглядатися апеляція представника "Колоса” - Мирутенка А.В. Головного тренера "Будівельника” Прокопчука В.Г., за негідну поведінку в післяматчевий час – вирішено дискваліфікувати до кінця першого кола чемпіонату району та умовно до кінця сезону. Приймалося до уваги те, що це далеко не перший подібний інцидент за участі Прокопчука В.Г. Гравця "Будівельника” Зеленка Івана - дискваліфікувати на одну гру. Воротаря "Колоса” Мельниченка Дмитра, за удар суперника рукою - дискваліфікувати на три гри.

- У минулому сезоні проблемою №1 чемпіонату було суддівство...

- У минулому сезоні – це була проблема №1, а цьому сезоні – це буде проблема №1, №2, №3 і ... Наприклад, список арбітрів складається з 17-ти чоловік, а перші чотири матчі кубка практично нікому було судити. Доводиться судити голові федерації, голові суддівської колегії, хоча моя особиста думка – цього не повинно бути. У Малинському районі достатньо кваліфікованих та обізнаних людей, які можуть судити на пристойному рівні.

Призначити арбітра на матч у Гранітному – складає дуже велику проблему. При одній згадці слова "Будівельник”, кандидати на призначення починають видумувати купу відмовок. Не знаю чому, але таке стається. Є також подібні випадки і по іншим населеним пунктам.

Помилки в арбітрів є, але від цього нікуди не дінешся. Навіть на найвищому рівні ми є свідками доленосних помилок, уникнути яких не дозволяє присутність навіть п’ятьох арбітрів. Що вже тоді говорити про районний футбол? Немає елементарної поваги гравців до рішень головного арбітра та його асистентів. Порою відсутні у гравців елементарні знання правил футболу.

- Чому серед учасників Кубка "Весна-2011” відсутня команда "Політ” (Недашки), яка доволі самобутньо виглядала в минулому сезоні?

- У команди немає фінансових можливостей, практично відсутня підтримка з боку сільської ради, а також недостатня кількість гравців.

- Коли планується розпочати чемпіонату району?

- Чемпіонат розпочнеться 22 травня. Скільки буде команд – поки що невідомо. Я розраховую на десять команд. З тих команд, що зараз грають на кубок, точно не буде "Буревісника”. Участь "Арсенала” складає 50 на 50. Після інциденту у Гранітному, під питанням може постати участь "Колоса” в чемпіонаті, але я надіюсь, що здоровий глузд переможе і команда таки й надалі гратиме. Також унікальна ситуація складається з "Променем”. Команда фактично являється міською, тому на розширеному засіданні виконкому, при вирішенні питання допуску до першості, перед "Променем” може бути поставлений шлагбаум.

- Наскільки відомо, в цьому році планується проведення чемпіонату Малина. На Вашу думку, краще проводити один спільний чемпіонат чи окремо чемпіонат серед сільських та міських команд?

- На мою думку, потрібно проводити окремі чемпіонати. Це дозволить охопити більше верств населення. Спільний чемпіонат проводити проблематично, тим більше, що фінансування спільної першості з районного і міського бюджету – недопустимо.

- Яким чином районна федерація співпрацює з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА?

- Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту потрібно вклонитися за те, що протягом останніх років вони нам допомагали з фінансуванням: оплачували харчування судейським бригадам, роботу медперсоналу, проводили нагородження переможців, але, враховуючи ситуацію, яка склалася в цьому році у обласному футболі, може так статися, що ми залишимося на одинці зі своїми проблемами.

- Прокоментуйте, будь-ласка, цю ганебну ситуацію у обласному футболі?

- На даний час, обласна федерація має двох голів: Коцюбка О.П. – президента ФК "Легіон” (Житомир) та Опанащука Ю.А., який раніше вже керував федерацією. Я особисто підтримую на посаді голови обласної федерації футболу Коцюбка О.П. Саме цього голову визнає ФФУ. За всіма нормативними документами ФФУ, ФІФА та УЄФА, втручання державних структур в діяльність футбольних організацій – недопустимо. Можливі наслідки – всім відомі.

- І останнє запитання. Яку роль у Вашому житті відіграє керування районною федерацією футболу?

- Можна сказати, що за ці два роки, протягом яких я керую федерацією, моє життя суттєво змінилося. Завантаженість – колосальна. В четвер, п’ятницю – потрібно призначити арбітрів, в суботу та неділю необхідно всіх обдзвонити, передати документи, тобто на особисте життя фактично немає вільного часу. Також є основна робота. Моментами доводилося вимикати мобільний телефон, щоб виконати якусь роботу. І коли вдається вирватися на кілька годин на присадибну ділянку – я просто на просто психологічно відпочиваю. Про ягоди і гриби – згадую дуже рідко. Не фанат рибалки і полювання, але природу полюбляю. Взимку я з нетерпінням чекаю початку сезону, а коли він розпочався, хочеться, щоб швидше вже закінчився.

oks (Олександр Голотюк), розмова від 18 квітня 2011р.
Категорія: Малинщина | Переглядів: 1240 | Додав: oks
Всього коментарів: 7
7 chuk92   (14.05.2011 12:16) [Материал]
По-перше, не зовсім бійка, а по-друге, не зовсім вболівальників...

6 .......   (14.05.2011 00:52) [Материал]
розкажить що за бийка вболивальникив була на матчи Будивельник-проминь чи то просто балачки?

5 Roverss   (13.05.2011 17:57) [Материал]
Скажіть будь-ласка з приводу матчу Колос-Будівельник кому і які вердикти винесла федерація.

4 ***   (13.05.2011 07:29) [Материал]
от бачу багато хто голосує за відставку Зубчука,а цікаво було б почути думку ціх людей кого вони бачать на місці Зубчука

3 Platini   (20.04.2011 14:15) [Материал]
Про яку неприязнь йде мова? Повинно бути неупереджене судійство. І крапка. І не буде ніяких питань.

2 chuk92   (20.04.2011 11:50) [Материал]
Дякую за дуже доречне інтерв’ю.
Хотілося, щоб це стало постійною практикою, адже коментарі від компетентних людей гаситимуть суперечки навколо спірних моментів prof

Неприязнь арбітрів і гранітнянців є взаємною, тому невідомо, чи настане колись мир між ними confused

Чекаємо нового Чемпіонату і нових розбірок


1 гість 11   (19.04.2011 23:38) [Материал]
дякую за інтервю. дуже доречне і гарне.як на мене після слів голови федерації завтрашнє рішення проти Будівельника якщо воно буде негативним буде сприйнято як дуже не справедливо,своїми словами голова розтавив всі точкі над "І" стосовно легіонерів взалі і стосовно легіонерів в матчі в Гранітному.ну тепер побачимо що буде завтра і чи є справедливіть у нас в районі,чи так і на далі буде робити,що хочемо і "травити" тих кого не долюблюємо.Ще стосовно Недашок. по словам голови виходить що їх не буде. це раз повторює мої слова.я ще рік назад говорив,що це команда одного року.Що стосується славнозвісногоПроменя то їм потрібно визначитися де їм грати і хто вони чи то "Заучи" чи "Кальмари"


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2022
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"