Матч-відповідь. 3 червня. м.Малин. Стадіон "Авангард”.

"Металург” – "Титан” (Іршанськ) – 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 Музика (28), 2:0 Гаєвий (39), 2:1 Остапчук (73).

Перший матч - 0:1

Рахунок на 28-й хвилині ударом головою відкрив Віталій Музика. На 39-й хвилині Вадим Гаєвий також ударом головою після подачі з кутового подвоїв рахунок. Здавалося, що "Металург” доведе матч до прогнозованої, за сумою двох матчів, перемоги, тим більше, що гості починаючи з 15-ї хвилини матчу грали в меншості через фол останньої надії захисника.

Третя гра "Металурга” за шість днів таки далася взнаки. У другому таймі на полі було "видно” фактично лише одну команду – "Титан”. Спочатку влучивши в стійку воріт, потім не реалізувавши вихід двох гравців на голкіпера, гості свого добилися на 73-й хвилині, коли Олександр Остапчук пробив із-за меж штрафного майданчика в нижній кут воріт. Рятівником "Металурга" міг стати Борис Лобачевський, але на останній хвилині гри пробив головою повз ворота.

Отже – 2:1 і "Титан” виходить у фінал, де 18 червня зустрінеться з житомирським "Легіоном”.

Незважаючи на щільний графік матчів, все-таки, слід додати, що половина гравців "Металурга” не тільки не відповідає рівню аматорської ліги, а й рівню, який дозволив би боротися за найвищі місця у обласних змаганнях.
Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1296 | Додав: oks
Всього коментарів: 11
11 meagel   (04.06.2011 23:19) [Материал]
Taras
Я знаю , що в Малині своїми силами нічого не виграти!!! Але якщо і привозити легіонерів, то привозити не 10 стариків, а 3-4 толкових молодих !
ну не займаються в Малині молодю, тож так і грають!!!!

10 Taras   (04.06.2011 22:58) [Материал]
Ну так я думаю нада задуматься в Що вони тут грають???????? tongue
Склад команди хто грав я знаю!!!! tongue
В 16-17 саме нада грать в футбол а не х.... маяться!!!!!
Писать на сайті що їх гноблять,недають грати за металург!!!!!!!
Виж від вітру шатаетесь(без образ)) нада работать,потеть и терпеть и ВСЕ ПРИЇДЕ до ВАС

9 meagel   (04.06.2011 22:45) [Материал]
7 chuk92

Так в матчі з Коростене вони і перемогли ті 19-ні ) а проти іршанська вони не грали )

Taras

Проти збірної грали хлопаки і по 16-17 років!
Думаю іршанськ би не меншу пропустив би )!!!!!

8 Taras   (04.06.2011 22:35) [Материал]
Так молодие в четверг грали з Україна-21!!!! tongue tongue tongue (готовили їх на чемпіонат европи))

7 chuk92   (04.06.2011 21:21) [Материал]
Наймолодшому аж ніяк не 22. В матчі з СК "Коростень" "в стартовому складі на поле вийшло троє дев’ятнадцятирічних гравців та один двадцятирічний гравець"...

6 meagel   (04.06.2011 20:54) [Материал]
А щодо рівня - то декому вже пора на пенсію, а декому трошки підрости

На рахунок пенсії згоден, який там уже футболіт в 40 років, а в металурга їх півкоманди таких!
А от на рахунок підрости незгоден... В металурга наймолодшому якщо я не помиляюсь 22 роки І тим пакче в таких турнірах і потрібно давати молоді рости biggrin happy

5 chuk92   (04.06.2011 12:37) [Материал]
Ніхто не заважав забивати третій гол до того як пропустили.
А потім вже б догравали.
Не навчилися на помилках Будівельника.

А щодо рівня - то декому вже пора на пенсію, а декому трошки підрости.

4 гість11   (04.06.2011 10:39) [Материал]
Титан добре награна і фізично сильна команда так що нічого дивного у їх перемозі немає.

3 oks   (03.06.2011 23:12) [Материал]
Титан більше хотів цієї перемоги - він її заслужено і отримав. "Нєвзрачна", на перший погляд, команда, якою вона мені здавалася ще у першій грі проти Будівельника, не тільки несподіванно вибила його, а й більш сильніший Металург.

2 shved   (03.06.2011 22:37) [Материал]