"МЕТАЛУРГ" - "АВАНГАРД" (Н.-ВОЛИНСЬКИЙ) 2:4

Чемпіонат України серед аматорських команд.

Пропущений матч 1-го туру. 19 червня. м.Малин. Стадіон "Авангард”.

"Металург” – "Авангард” (Новоград-Волинський) – 2:4 (0:2)

"Металург”: Сафронов – Р.Михайлов, Лазаренко, А.Сидорчук, Дідківський – Денисюк (О.Корнійчук, 46), Вигівський (Лобачевський, 46), С.Сидорчук, Ковальчук (к) (Грицак, 80) – А.Корнійчук (Чаплинський, 46), Музика (Гаєвий, 46).

"Авангард": Дубров, Ковальов, Шевчук, Омельченко, Унтілов, Лободін, Диняк, Осарчук, Войтович, Ванжура, Рябчук.

Голи: 0:1 Осарчук (5), 0:2 Осарчук (44), 0:3 Ванжура (50), 1:3 Гаєвий (67), 2:3 Лобачевський (82), 2:4 Загривий (90+2).

Програючи на початку другого тайму 0:3 "Металург” не опустив руки і навіть міг врятувати, здавалося, вже безнадійну гру, якби на другій доданій хвилині за рахунку 2:3 арбітр призначив пенальті у ворота гостей за гру рукою гравця "Авангарда”.

Свою наступну гру "Металург" проведе в середу 22 червня. Малинчани прийматимуть вдома житомирський "Арсенал".

Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1299 | Додав: oks
Всього коментарів: 5
5 ZLIF-NAS   (21.06.2011 12:56) [Материал]
Гаразд згоден.

4 oks   (21.06.2011 12:48) [Материал]
Якщо не був на грі, то твої запевняння – це пусте базікання. blahblah
А якщо посилаєшся на слова Войтовича, то «Говорят – в Америке кур доят» (с). shades

3 ZLIF-NAS   (21.06.2011 09:55) [Материал]
Нажаль не, зміг але один з гравців команди Авангард прокоментував цей момент

Цитую : Михайло (mix@) Войтович -Після такої "гри рукою" у якогось з гравців Авангарду в роздягальні дуже болів ніс - так як м'яч саме туди йому потрапив

2 oks   (20.06.2011 22:21) [Материал]