Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
"МЕТАЛУРГ" СТАРТУЄ В КУБКУ ОБЛАСТІ

У п'ятницю, 18 травня, у штаб-квартирі ЖОФФ відбулося жеребкування Кубку Житомирської області з футболу.

Жеребкування кубку, який цьогоріч присвячений 100-річчю Житомирського футболу і називається Кубок СТО, відбувалося за присутності голови ЖОФФ та його заступників, членів виконкому та представників футбольних команд.

Першим етапом жеребкування стало розведення команд-учасниць за територіальним принципом. Так було вирішено, що команди групи південь очолить СК «Легіон» - володар Кубку минулого сезону, а групу північ – ФК «Коростень», минулорічний фіналіст. Ці команди розпочнуть змагання із стадії півфіналу, тоді як інші учасники змагатимуться у чвертьфіналах.

У чвертьфіналах південної групи «Газмяс» прийматиме «Легіон-XXI», а «Андрушівка» вдома зіграє з «Мирополем». Чвертьфінальні пари групи північ виглядають так: ФК «Авангард» (Новоград-Волинський) – ФК «Металург» (Малин); ФК «Лугини» – ФК «Олевськ». Усі чвертьфінальні матчі відбудуться у суботу, 26 травня, матчі-відповіді команди зіграють за тиждень - 2 червня. Фінал заплановано на 12 липня, день святкування 100-річчя житомирського футболу.

Володар Кубку і фіналіст отримають право представляти Житомирщину у розіграші Кубку України серед аматорів, який стартує восени 2012 року.
.
.

Категорія: ФК Металург | Переглядів: 1731 | Додав: oks
Всього коментарів: 16
16 oks   (03.06.2012 10:59) [Материал]
1:0 Ковальчук (10), 1:1 Авангард (15), 2:1 Рихальський (25), 2:2 Авангард (35), 2:3 Авангард (70).

15 ZLIF-NAS   (02.06.2012 21:41) [Материал]
Можна детальніше про матч???

14 oks   (02.06.2012 20:54) [Материал]
Металург - Авангард 2:3 (Ковальчук, Рихальський).

13 123   (27.05.2012 14:04) [Материал]
ФФУ
не хочу нікого образити і не буду переходити на фамілії але три гравці з цього списку це відпрацьований матеріал як колись казав Романцев. Ковальчук хоча і не біжить як колись але він професіонал. Проти Ковальчука нічого немаю. Пан Валуйко я впевненний, що молодь яка вигравала кубок Малина точно б не зіпсувала кашу.

12 ZLIF-NAS   (27.05.2012 11:28) [Материал]
А ваші хлопці молодці, було видно що вони ще не готові до таких ігор, але ті 4 моменти, з яких два гола говорять про потенціал команди. thumb

11 ZLIF-NAS   (27.05.2012 11:25) [Материал]
Це буде дуже гарним уроком для Авангарда. Я думаю вже шасів для Металурга немає, проте з такою грою протистояти Коростеню буде дуже важко. cry

RSS
Почалося. Давайте зробим так, щоб вони взагалі ніде неграли!!!!

8 ФФУ   (27.05.2012 11:02) [Материал]
Тримати то він тримав ) Але почав тримати тількі після того, як гравець вбіг в штрафний майдачник з мячем, встиг обіграти захісника, і вже другий його збив. Судья дав свисток про пенальті, ось тількі тоді боковий надумався підняти флажок.
Цей момент і вирішив долю матча

7 RSS   (27.05.2012 10:40) [Материал]
Після цієї гри на область випливає ну дуже цікаве питання щодо легіонерів!!!!!Адже в Любовичах їх уже більше ніж 4!!!!!ЯКщо шановний голова районної федерації футболу відвідує це сайт можливо він прояснить цю ситуацію!!!!!!Думаю багато команд були б вдячні!!!!

6 123   (26.05.2012 23:12) [Материал]
молодь то дала бій але подивився фотографії і побачив декілька тих же самих вже відігравших своє і немвотивованих гравців.
навіщо???????????
та дайте пограти тим кого очі горять!!!!!!!!!

5 ZLIF-NAS   (26.05.2012 22:50) [Материал]
Я вибачаюсь, перед тим як головний суддя показав на 11 метрів, боковий зафіксував оффсайд, і якби капітан Фк Авангард Дмитро Горбаченко не сказав головному то пенальті було б. І доречі respect боковому, який тримав флажок до кінця. biggrin

4 ФФУ   (26.05.2012 22:47) [Материал]
Молодь Малина дала хороший бій Новоградцям, згоден с ціми словами " Невпевнений розгром"
Рахунок не по грі. Щоб судья невідмінив 100% пенальті, яке навіть уже призначив у ворота Новоградців, то рахунок був би не 6-2 а 4-3. А так матч відповіді , що пройде у Малині буде лише формальністю.
Ну щож поробиш, головне що є потенціал у нашої молоді.

3 oks   (26.05.2012 22:36) [Материал]

2 oks   (26.05.2012 20:19) [Материал]
Авангард - Металург 6:2

1 ЖОФФ   (18.05.2012 22:23) [Материал]