Форма входу
ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2012 РОКУ

16 листопада 2012 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та районною федерацією футболу урочисто підведено підсумки футбольного сезону 2012 року.
.
В чемпіонаті району брало участь 9 команд: "Будівельник" (смт.Гранітне), "Колос" (с.Головки), "Любовичі" (с.Любовичі), "МКДЗ", "Старт" (с.Пиріжки), "Юність" (с.Скурати), "Сокіл" (смт.Чоповичі), "Каскад Юнайтед" (с.Федорівка), "Мрія" (с.Луки).
Чемпіонами району з футболу у футбольному сезоні-2012 стала команда ФК «Любовичі». ІІ-ге місце здобула команда «Колос» з Головок, третю сходинку зайняли футболісти «Будівельника» з селища Гранітне.
.
Переможців нагороджено медалями та дипломами відповідних ступенів. Кращих футболістів було відзначено по номінаціях "Кращий бомбардир"- Прокопчук Ігор (ФК "Будівельник"), "Кращий воротар" – Потапенко Андрій (ФК "Юність"), "Кращий нападник – Семененко Віталій (ФК "Любовичі"), "Кращий гравець сезону" - Рихальський Юрій (ФК "Любовичі"), "Найстарший гравець" – Якименко Юрій (ФК "Колос"), "Наймолодший гравець – Сотніченко Дмитро (ФК"Старт"), "Кращий захисник" – Дідківський Володимир ("Каскад Юнайтед"), "Кращий півзахисник" – Кулик Андрій (ФК "Колос), "Кращий легіонер" – Мельник Юрій (ФК "Любовичі"), "Кращий арбітр" – Демчук Олександр Михайлович, "Гроза авторитетів" – ФК "Мрія", "Кубок Прогресу" –ФК "Любовичі", "Швидкий гол" – Марченко Олександр (ФК "Любовичі"). Переможців привітали заступники голови райдержадміністрації В.В.Марценюк та А.Ю.Кондрачук.