Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Залізничник (Малин) - 2014
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Мій профіль | Вихід
Форма входу
СТАРТУЄ ФУТЗАЛЬНИЙ СЕЗОН. КАЛЕНДАР + РЕГЛАМЕНТ
 

Найближчої суботи в спорткомплексі "Динамо” міста Радомишль стартує чергова першість Регіональної асоціації з футзалу, в якій візьмуть участь 20 команд. Змагання пройдуть в двох групах по десять команд кожна. Організаторам турніру довелося відмовитися від початкової ідеї розподілу команд на "Вищу” та "Першу” ліги через "коники” деяких команд. З усіма умовами проведення першості можна ознайомитися в РЕГЛАМЕНТІ. Малинщину будуть представляти відразу сім колективів. Заявився на турнір також представник Черняхівського району – "Граніт” (Головине). 

Отож, бажаємо всім учасникам вдалого виступу, а вболівальникам приємного перегляду.
.
Склад учасників:

Група "А"

1. «Промінь» м.Малин                                       

2. «Агротехнік» с.Вишевичі                           

3. «Будівельник» смт.Гранітне                        

4. «Карпатія–ДЮСШ» м.Радомишль          

5. «Легіон» с.Леніне                                           

6. «Металург–ДЮСШ» м.Малин                   

7. «Титан» м.Радомишль                                    

8. «Ліга» м.Малин                                              

9. «Авангард» с.Біла Криниця                         

10. «Рудня» м.Радомишль                      

Група "Б"

1. «Прес» м.Радомишль

2. «Металург» м.Малин

3. «Будівельник» м.Радомишль

4. ФК «Малин» м.Малин

5. «Граніт» смт.Головине

6. «Молодість» с.Краснобірка

7. «Будівельник-2» смт.Гранітне

8. «Вікторія» с.Вишевичі

9. «Ветеран-Полісся» с.Леніне

10.«Нікіта» с.Борщів
.
Календар матчів:

І тур 27.11.2010р.(субота)                                  

1. 09-45 Ветеран – Металург                               

2. 10-45 Металург –Д – Легіон                           

3. 11-45 Промінь – Рудня                                   

4. 12-45 Вікторія – Будівельник Р

5. 13-45 Авангард – Агротехнік                           6. 14-45 Молодість – Граніт                              

7. 15-45 Радомишль – Нікіта                            

8  16-45 Ліга – Будівельник Г  

9. 17-45 Каскад –Малин                                      

10.18-45 Титан – Карпатія                 

VІ тур 26.12.2010р. (неділя)

51. 09-45 Титан - Ліга

52. 10-45 Будівельник Р - Нікіта

53. 11-45 Легіон - Промінь

54. 12-45 Граніт – Прес

55. 13-45 Металург –Д- Авангард

56. 14-45 Малин - Металург

57. 15-45 Карпатія - Агротехнік

58. 16-45 Будівельник-2 - Вікторія

59. 17-45 Будівельник Г - Рудня

60. 18-45 Молодість – Ветеран

ІІ тур 04.12.2010р. (субота)                         

 11. 09-45 Молодість – Малин                            

12. 10-45 Легіон – Рудня                                     

13. 11-45  Авангард – Промінь                            

14. 12-45  Ветеран – Радомишль                         

15. 13-45 Каскад – Будівельник Р                       

16. 14-45 Титан – Будівельник Г                         

17. 15-45 Граніт – Нікіта                             

18. 16-45 Металург –Д – Карпатія                  

19. 17-45 Вікторія –Металург                              

20. 18-45 Ліга – Агротехнік         

VІІ тур 09.01.2011р.(неділя)

61. 09-45 Титан – Рудня

62. 10-45 Будівельник-2 – Нікіта

63. 11-45 Будівельник Г – Агротехнік

64. 12-45 Молодість - Вікторія

65. 13-45 Карпатія – Промінь

66. 14-45 Малин – Прес

67. 15-45 Легіон – Авангард

68. 16-45 Граніт - Ветеран

69. 17-45 Металург –Д- Ліга

70. 18-45 Будівельник Р – Металург

ІІІ тур 11.12.2010р.(субота)                              

21. 09-45 Молодість – Будівельник Р.           

22. 10-45 Легіон –Карпатія                                  

23. 11-45 Ліга – Промінь                                    

24. 12-45 Ветеран – Нікіта                                  

25. 13-45 Авангард – Рудня                                 

26. 14-45 Вікторія – Прес                          

27. 15-45 Титан – Агротехнік                              

28. 16-45 Граніт- Малин                                      

29. 17-45 Будівельник-2 – Металург

30. 18-45 Металург –Д – Будівельник Г.        

VІІІ тур 15.01.2011р. (субота)

71. 09-45 Металург –Д- Титан

72. 10-45 Металург – Нікіта

73. 11-45 Будівельник Г – Промінь

74. 12-45 Молодість – Будівельник-2

75. 13-45 Карпатія – Авангард

76. 14-45 Будівельник Р – Прес

77. 15-45 Агротехнік – Рудня

78. 16-45 Граніт – Вікторія

79. 17-45 Легіон – Ліга

80. 18-45 Малин – Ветеран

ІV тур 18.12.2010р. (субота)

31. 09-45 Карпатія - Рудня

32. 10-45 Вікторія - Ветеран

33. 11-45 Металург –Д - Агротехнік

34. 12-45 Молодість - Металург

35. 13-45 Титан - Промінь

36. 14-45 Будівельник-2 – Прес

37. 15-45 Легіон – Будівельник Г

38. 16-45 Граніт – Будівельник Р

39. 17-45 Ліга - Авангард

40. 18-45 Малин - Нікіта

ІХ тур 22.01.2011р. (субота)

81. 09-45 Легіон – Титан

82. 10-45 Молодість – Нікіта

83. 11-45 Промінь – Агротехнік

84. 12-45 Малин – Вікторія

85. 13-45 Карпатія – Ліга

86. 14-45 Металург-Д – Рудня

87. 15-45 Прес – Металург

88. 16-45 Будівельник Р – Ветеран

89. 17-45 Будівельник Г – Авангард

90. 18-45 Граніт - Будівельник-2

V тур 25.12.2010р. (субота)

41. 09-45 Легіон - Агротехнік

42. 10-45 Вікторія - Нікіта

43. 11-45 Металург –Д - Промінь

44. 12-45 Граніт - Металург

45. 13-45 Будівельник-2 - Ветеран

46. 14-45 Карпатія – Будівельник Г

47. 15-45 Титан - Авангард

48. 16-45 Малин – Будівельник Р

49. 17-45 Ліга - Рудня

50. 18-45 Молодість - Прес

.
Фінальна частина:

 

І тур 29.01.2011 р. ( субота)

1. 09-45    А3 – Б3

2. 10-45    А2 –Б4

3. 11-45    А1-Б5

4. 12-45    Б2-А4

5. 13-45     Б1-А5

.

ІІ тур 05.02.2011р. (субота)

6. 09-45    А2-Б3

7. 10-45    Б2-А3

8. 11-45   А1-Б4

9. 12-45   А5-Б5

10. 13-45  Б1-А4

.

ІІІ тур 12.02.2011р. (субота)

11. 09-45   А4-Б5

12. 10-45  А1-Б3

13. 11-45   А2-Б2

14. 12-45   А5-Б4

15. 13-45   Б1-А3

.

ІV тур 19.02.2011р. ( субота)

16. 09-45   А4-Б4

17. 10-45  Б1-А2

18. 11-45  А1-Б2 

19. 12-45  Б3-А5

20. 13-45  Б5-А3

.

V тур 26.02.2011р. (субота)

21. 09-45   А3-Б4

22. 10-45  А1-Б1

23. 11-45  А2-Б5 

24. 12-45   Б2-А5

25. 13-45  Б3-А4

За 11-20 місця:

.

І тур 29.01.2011р. (субота)

1. 14-45    А6-Б10

2. 15-45    А7-Б9

3. 16-45    А8-Б8

4. 17-45    А9-Б7

5. 18-45    А10-Б6

.

ІІ тур 05.02.2011р. (субота)

6. 14-45     А10-Б10

7. 15-45     А8-Б7

8. 16-45     Б8-А7

9. 17-45    А6-Б9

10. 18-45   Б6-А9

.

ІІІ тур 12.02.2011р. (субота)

11. 14-45   А9-Б10

12. 15-45   А10-Б9

13. 16-45   А8-Б6

14. 17-45   Б7-А7

15. 18-45   Б8-А6

.

ІV тур 19.02.2011р. (субота)

16. 14-45   А9-Б9

17. 15-45   Б8-А10

18. 16-45   А8-Б10

19. 17-45   Б6-А7

20. 18-45   А6-Б7

.

V тур 26.02.2011р. (субота)

21. 14-45   А9-Б8

22. 15-45   Б9-А8

23. 16-45   А6-Б6

24. 17-45   А7-Б10

25. 18-45   Б7-А10
.
Категорія: Футзал | Переглядів: 1630 | Додав: oks
Всього коментарів: 22
22 qwe   (29.11.2010 11:43)
Каскад - Малин - 2 : 11

21 sd   (28.11.2010 21:37)
1. 09-45 Ветеран – Металург -5:6

2. 10-45 Металург –Д – Легіон -7:3

3. 11-45 Промінь – Рудня -13:0

4. 12-45 Юність – Будівельник Р -6:16

5. 13-45 Авангард – Вікторія - 3:22

6. 14-45 Молодість – Граніт - 2:8

7. 15-45 Радомишль – Нікіта - 14:4

8 16-45 Ліга – Будівельник Г - 8:9
9. 17-45 Каскад –Малин -
10.18-45 Титан – Карпатія - 1:3


20 yura-malin   (28.11.2010 15:35)
Хто знаэ остальні результаті туру ???

19 Cap   (27.11.2010 22:05)
Будивельник-Лига 9-8
Виктория-Авангард 22-3

18 yura-malin   (27.11.2010 15:47)
ІІІ тур 12.02.2011р. (субота)

11. 14-45 А9-Б10

12. 15-45 А10-Б9

13. 16-45 А8-Б6

14. 17-45 Б7-А7

15. 18-45 Б8-Б6


17 yura-malin   (27.11.2010 15:45)
І тур 29.01.2011 р. ( субота)
і тут
1. 09-45 А3 – Б3

2. 10-45 А2 –Б4

3. 11-45 А1-Б3

4. 12-45 Б2-А4

5. 13-45 Б1-А5


16 chuk92   (27.11.2010 15:44)
Це в мене якісь галюни...
Прошу вибачення)

15 yura-malin   (27.11.2010 15:43)
ІІІ тур 12.02.2011р. (субота)

11. 09-45 А4-Б5

12. 10-45 А1-Б3

13. 11-45 А2-Б2

14. 12-45 А4-Б4

15. 13-45 Б1-А3

Помилка)))


14 yura-malin   (27.11.2010 15:14)
Це матчі які вже відбулися )))

13 yura-malin   (27.11.2010 15:10)
Нічого я не сплутав )))Я просто написав рахунки )))

12 chuk92   (27.11.2010 15:01)
yura-malin, ти, мабуть, сплутав щось. Ці команди в різних групах.

-1   Спам
11 yura-malin   (27.11.2010 14:55)
Ветеран 4 – 5 Металург

Металург –Д 7 – 3 Легіон


10 seva   (26.11.2010 21:14)
а як на мене, то групи майже рівні! і боротьба в цьому році обіцяє бути дуже цікавою!!! biggrin

9 max   (25.11.2010 23:53)
я згоден з тим, що гупа Б слабша....

8 Svyatoslav   (25.11.2010 23:30)
Перепрошую,що за "коники"?Та яких команд?

7 Антон   (25.11.2010 17:02)
Хлопці надеріть їм ср*ки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 jazz   (25.11.2010 15:56)
Не бачили cool cool cool cool cool
Щастить тим хто блище до організаторів (приклад кубку україни 2010р. - суперники в Динамо і Шахтаря) - це моя субєктивна думка, яку я ніколи нікому не навязував.

5 Игорь1   (25.11.2010 15:33)
Краще було б дві ліги - сильна і слабка,а то знову будуть рахунки 20-0

-4   Спам
4 sergey   (25.11.2010 11:00)
SNAB, JAZZ, ви, що бачили як проводилося жеребкування, а то ці розмови пусті балачки - " прихильність до господарів" , "диктування правил для приїзджих", "хоча прикро, що заздалегідь все зроблено для місцевої команди"

3 snab   (25.11.2010 09:56)
Я згоден з закликом Platini щоб наші команди підтримували один одного а неворогували , працювавби внас спорткомплекс в мікрорайоні БАМ і донас приїжалиб тодіб ми диктували свої правила , номи виграєм чемпіонат і

2 Platini   (25.11.2010 08:24)
То ми, Малинські команди повинні зробити все, щоб Радомишль не переміг. Треба хоч тут проявити лояльність та солідарність один до одного.

1 yura-malin   (24.11.2010 21:19)
Як на мене то Б група слабша )))


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2017
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"