Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
7-Й ТУР ПЕРШОСТІ РЕГІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ З ФУТЗАЛУ. НЕВДАЛИЙ ДЕНЬ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ.

Металург - Будівельник (Р) - 7:5 (6:1)

Металург: Купневич – Гаєвський, Заруцький, Лазаренко, Чаплинський, Грицак, Дідківський, Лобачевський, Михайлов С., Прокопенко.

Тренер: Валуйко В.В.

.

Завдяки голам Володимира Дідківського та Віталія Лазаренка вже на третій хвилині Металург вів у рахунку 2:0. Згодом Олександр Доронін зі штрафного удару скорочує рахунок - 2:1. Минає ще кілька хвилин, протягом яких знову Володимир Дідківський та Віталій Лазаренко збільшують перевагу до 4:1. Тренер Будівельника винним у невдалому старті вбачає голкіпера, котрого змінює на захисника – Геннадія Короля, але це не допомагає: Борис Лобачевський та Сергій Чаплинський у першому таймі доводять рахунок до несподівано розгромного - 6:1.

На початку другого тайму Сергій Чаплинський забиває останній м’яч Металурга в цій грі – 7:1. Максимум, на що вистачило гравців Будівельника – це відквитати чотири м’ячі. У останні три хвилини рахунок гри не змінився – 7:5.

3 oks   (11.01.2011 19:49) [Материал]
Невеличкий відеорепортаж про матч за 3-е місце першості області між Гранітом і Колосом (Новогуйвинське) http://metalurg-malyn.at.ua/publ/5-1-0-23

2 oks   (10.01.2011 19:39) [Материал]
За Лігу грають двоє нехілих гравців, які пограли на серйозному рівні: Поздєєв та Мельник. Поздєєв у останній грі проти Металурга-ДЮСШ забив 5 м"ячів. Мельник нічого особливого не показав.