Привіт,.Гість



      

ФУТБОЛЬНИЙ  ПОРТАЛ
МАЛИНЩИНИ                    
                                               
Випадкове фото
Промінь (Любовичі) - Старт(Пиріжки) 6:0 (05/09/10)
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Мій профіль | Вихід
Форма входу
1-Й ТУР ПЕРШОСТІ РЕГІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ З ФУТЗАЛУ
 

І тур 27.11.2010р.(субота). м.Радомишль. СК "Динамо".

.

1. Ветеран-Полісся – Металург - 5:6

В: Целованський-2, Ляхевич-2, Ткачук

М: Грицак-2, Лобачевський, Заруцький, Чаплинський, Дідківський              

.  

2. Металург –Д – Легіон - 7:3

М-Д: Задорожний-2, Рихальський-2, Козленко, Марченко, Остапчук  

Л: Фещенко-2, Коваль       

.              

3. Промінь – Рудня – 13:0

П: Ковальчук-3, Музика-3, Кулик-2, Черниш, Ящук, Дем’янчук, Михайлов      

.         

4. Вікторія – Будівельник Р - 6:15

В: Недашківській-4, Сташенко

Б: Цвік-6, Доронін-3, Мельник-3, Макаренко, Римаренко

.

5. Авангард – Агротехнік – 3:22

Ава: Волков, Кузьменко, Винокуров

Агр: Анишко-7, Ничипоренко-5, Клименко-4, Гаврутенко Є.-3, Волошин-2, Євдокименко, Березовик

.

6. Молодість – Граніт - 2:8

М: Шляховий, Несенко

Г: Паріков-4, Пахомов-2, Шпакевич, Салюк

.

7. ФК Радомишль – Нікіта – 14:4

Р: Білоконь-6, Головченко-3, Дідківський-2, Войцехівський, Тарасович, Лузан

Н: Рипік-2, Грищенко, Савинок

8  Ліга – Будівельник Г – 8:9

Л: Цимбал-2, Захарченко-2, Шерех-2, Гузь

Б: Зеленко-5, Порохнюк-2, Прокопчук 

.                           

9. Каскад – ФК Малин – 2:11

К: Двораківський-2

М: Дзюба Т.-4, Бабійчук-3, Яременко-2, Ободзинський, Гловацький        

.                            

10.Титан – Карпатія – 1:3

Т: Василенко

К: Кононенко-2, Шкапич

.


Бомбардири:

Анишко (Агротехнік) – 7

Білоконь (Радомишль) – 6

Цвік (Будівельник Р.) - 6

Ничипоренко (Агротехнік) – 5

Зеленко (Будівельник Г.) – 5

.

Пропуск гри:

Грищенко (Нікіта) – 1 гра, допуск 11.12.2010р., ІІІ тур

Свіца (Легіон) - 1 гра, допуск 11.12.2010р., ІІІ тур
.
Категорія: Футзал | Переглядів: 820 | Додав: oks
Всього коментарів: 8
8 Игорь1   (04.12.2010 20:49)
Агротехник - Лига - 6-3

7 Taras   (03.12.2010 21:28)
ФКМалин завтра поступиться в 2-4 мяча!!!!!!! wacko wacko wacko wacko wacko

6 Игорь1   (03.12.2010 17:09)
Побачивши перший тур,можна сказати,що не така вже і сильніша перша група!!!

5 yura-malin   (01.12.2010 22:41)
ІІ тур 04.12.2010р. (субота)

11. 09-45 Молодість – Малин 2 - 7

12. 10-45 Легіон – Рудня 3 - 6

13. 11-45 Авангард – Промінь 1 - 22

14. 12-45 Ветеран – Радомишль 4 - 16

15. 13-45 Каскад – Будівельник Р 3 - 9

16. 14-45 Титан – Будівельник Г 3 - 7

17. 15-45 Граніт – Нікіта 9 - 2

18. 16-45 Металург –Д – Карпатія 5 - 4

19. 17-45 Вікторія – Металург 2 - 12

20. 18-45 Ліга – Агротехнік 2 - 13


4 Cap   (01.12.2010 14:24)
Мой прогноз на выход из групп:

1) Проминь 2) ФК Радомишль
Агротеник Будивельник
Будивельник Металлург
Лига Гранит
Металлург-ДЮСШ ФК Малин или Ветеран


3 jazz   (01.12.2010 11:48)
?????? wacko wacko wacko wacko wacko wacko suspect suspect

2 INOK   (01.12.2010 09:34)
jazz Де ти в групі А побачив зарубу за топ 5??)))

1 oks   (29.11.2010 19:56)
Зміна назв команд:
Вікторія на Агротехнік
Юність на Вікторію
Ветеран на Ветеран-Полісся


© "Футбольний портал Малинщини", 2008-2017
Використання наших матеріалів дозволяється винятково за умови посилання
(для електронних видань — гіперпосилання) на "Футбольний портал Малинщини"