Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Форма входу
Головна » Архів матеріалів
15 ноября в городе Малин Житомирской области николаевский «Бастион» провел первый полуфинальный матч кубка страны среди ветеранов. Наш соперник  местный «Металлург» (саме так офіційно називається Читати далі

Два м’ячі Юрія Якименка, забиті ще у першому таймі, вивели "Авангард” у півфінал кубку, де суперником малинчан буде миколаївський "Бастіон”, чинний володар Кубку та Суперкубку України. Таким чином, "Авангард” Читати далі

Забивши в останньому турі чемпіонату Київської області два м’ячі у ворота “Податкового університету", Олег Зборовський не тільки приніс друге місце ФК “Макарів”, а й вдруге поспіль став найкращим бомбардиром чемпіонату, з тринадцятьма м’ячами у активі Читати далі
29.10.2009 | Коментарі (3)

22-й тур

“Промінь-ДЮСШ” – “Лісовод-АПК” – 1:2

“Старт” – “Будівельник” – 0:1

“Каскад” – “Лісовод” – 5:1

“Юність” – “Сокіл” – 3:0  Читати далі

У центральному матчі 21-го туру “Лісовод” приймав на своєму полі “Старт”. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю. Всі основні події розгорнулися в таймі другому. “Лісовод”, ведучи в рахунку Читати далі

Завершилася першість області. Гранітненський “Граніт” у останньому поєдинку здолав в гостях володарськ-волинський “Спартак” з рахунком 3:1, але не зміг потіснити із другої Читати далі
15.10.2009 | Коментарі (8)

У 2003-му році віце-чемпіоном Європи з міні-футболу у складі збірної України, яка у фінальному матчі поступилася італійцям з мінімальним рахунком 1:0, став наш земляк - Володимир Дейнега. Зараз, мабуть, всі й забули про існування такого Читати далі
14.10.2009 | Коментарі (1)

У пропущеному матчі 13-го туру „Промінь-ДЮСШ” приймав на своєму полі „Будівельник”. Цей матч мав зняти чимало питань стосовно звання найкращої команди чемпіонату. Рахунок у цьому Читати далі

20-й тур стартував матчем “Старт” – “Лісовод-АПК”. У першому таймі господарі зуміли двічі “пробити” Івана Купневича, а при рахунку 2:0 гостей врятувала стійка воріт. У другому таймі  Читати далі

Першість області. 18-й тур. 26 вересня

„Граніт” – ФК „Брусилів” – 5:0

Чемпіонат області серед ветеранів. 26 вересня

„Авангард” – „Звягель” Читати далі
28.09.2009 | Коментарі (5)

В 17-му турі першості області “Граніт” в гостях поступився переможцю змагань ФК “Бараші” з рахунком 1:2 і значно погіршив свої шанси вдруге поспіль здобути “срібло”. Тепер доля другого місця Читати далі

"Каскад" - "Мрія" - 4:0 Читати далі

В 16-му турі першості області “Граніт” на своєму полі каменя на камені не залишив від ФК “Довбиш”. Рахунок зустрічі 7:0 говорить сам за себе про співвідношення сил суперників, хоча гості Читати далі

12.09.2009 | Коментарі (4)

Перемогою київського «Майндшера» завершився фінальний турнір чемпіонату України-2009 з пляжного футболу. У вирішальному поєдинку, який повторив торішній фінал, майндшерівці Читати далі

09.09.2009 | Коментарі (7)

В центральному матчі 15-го туру, який відбувся минулої неділі, “Лісовод” приймав на своєму полі лідера чемпіонату “Будівельник”. Гра закінчилася перемогою лісоводів з рахунком Читати далі

В 12-му турі чемпіонату області “Металург” не з'явився на виїзну гру з житомирським “Легіоном” та отримав технічну поразку. Нагадаємо, що це вже друга неявка малинчан в чемпіонаті. Першою була неявка Читати далі