Стадіон «Авангард» став Малинським міським стадіоном імені А.В. Деня­ченка — рішення про пе­рейменування його депута­ти прийняли на останній се­сії 2011-го року. Ініціювали зміну назви ветерани
11.01.2012 | Коментарі (1)

18 листопада у великій залі райдержадміністрації за участю керівництва району, депутата обласної ради Володимира Пехова, представників районної федерації футболу, футбольних команд пройшло
21.11.2011 | Коментарі (0)

Володарем Кубку "Осінь-2011” став любовицький "Промінь”. Проте не всіх уболівальників порадувала ця перемога. Про черговий тріумф "Променя” та невеселі настрої свідків цього матчу – далі.
07.11.2011 | Коментарі (1)

Сім екс-динамівців та екс-гравець збірної України Сергій Нагорняк протистояли малинському "Металург-Ветерану" у повторному матчі чвертьфіналу Кубку України серед ветеранів.
29.10.2011 | Коментарі (1)

В турнірі взяли участь команди "Авангард" (Малин), "Промінь" (Любовичі), "Сокіл" (Чоповичі), "Політ" (Недашки) та "Зоря" (Шевченкове).
01.10.2011 | Коментарі (3)

Малинські ветерани під знаменом житомирського "Автомобіліста" здобули друге місце на турнірі, присвяченому В.С. Жиліну, який проводився у Бородянці.
25.09.2011 | Коментарі (0)

Чемпіонат Малинського району.
13 тур. 11.09.2011р.

12.09.2011 | Коментарі (5)

Старт взял в детской школе «Борисфен». В последствии чего, получив хорошую базу начал играть во Второй Лиге за «Бумажник» г.Малин, а следом выступал за "Систему-КХП" (Черняхов).
Вот тут-то и наступило легкое затишье моей футбольной карьеры. Пошел в армию. Прослужив

21 серпня в смт.Бабинці Бородянського району відбувся традиційний турнір "Кубок пам’яті”, який проводиться починаючи з 2007р. У турнірі взяло участь чотири команди, які грали по коловій системі два тайми по
24.08.2011 | Коментарі (0)

6 серпня в с.Любовичі відбувся вже традиційний турнір серед ветеранів, який проводиться починаючи з 2007р. У турнірі взяло участь чотири команди: "Промінь”
08.08.2011 | Коментарі (1)

Национальная сборная Украины по пляжному футболу приняла участие в международном турнире «Кубок Дружбы», который проходил в белорусском городе Витебск. Подопечные Сергея Кучеренко поочередно обыграли сборные Азербайджана (6:2), Калининградской области

17.07.2011 | Коментарі (2)

Житомирщина має найбільше представництво в Аматорському чемпіонаті України — відразу чотири команди. На жаль, одразу дві з них, а саме малинський «Металург» і новоград-волинський «Авангард», мають шанси завершити чемпіонат достроково. «Український футбол» звернувся
12.07.2011 | Коментарі (0)

Чемпіонат м.Малин.
07/07/11. Стадіон "Авангард".
"Промінь-ДЮСШ" - ДЮСШ 4:4

11.07.2011 | Коментарі (1)

Чемпіонат України серед аматорських команд.

11-й тур. 10 липня. м.Коростень. Стадіон "Спартак”.

СК "Коростень" - "Металург” (Малин) – 3:0

10.07.2011 | Коментарі (0)

12-й тур. 6 липня. м.Малин. Стадіон "Авангард”.

"Металург” (Малин) – ФК "Самбір” – 0:1 (0:0)

06.07.2011 | Коментарі (0)

Програючи на початку другого тайму 0:3 "Металург” не опустив руки і навіть міг врятувати, здавалося, вже безнадійну гру, якби на другій доданій хвилині за рахунку 2:3 арбітр призначив пенальті у ворота гостей за гру
19.06.2011 | Коментарі (5)

18 июня 2011г. в городе Малин Житомирской области состоялся финальный матч на Кубок Житомирской области с футбола на призы газеты «Эхо»