1/2 фіналу
"Промінь" (Любовичі) - "Сокіл" (Чоповичі) - 3:0
"Авангард" (Малин) - "Зоря" (Шевченкове) - 0:0 (п.п. 2:1)

15.09.2010 | Коментарі (1)

Фінальний поєдинок чемпіонату України з пляжного футболу, який проходив у Іллічівську, між київським "Майндшером” та дніпропетровським "Вибором” закінчився перемогою останніх з рахунком 3:2
12.09.2010 | Коментарі (3)

Старт – Будівельник – 1:3

С: Михайленко Олексій (35)

Б: Прокопчук Ігор (50), Кригін Андрій (55), Наханьков Вадим (65)

.

Політ - МКДЗ - 2:4

Першість Житомирщини. 13-й тур.
11 вересня. м.Малин. Ст "Авангард"
"Граніт" (Гранітне) - "Арсенал" (Сінгури) - 0:3 (0:0)

4 вересня. м.Малин. Ст. "Авангард”

"Граніт” (Гранітне) – ФК "Черняхів” – 1:0 (1:0)

Гол: Лобачевський (45 хв.)

"Граніт”: Купневич – Макаренко, Білоконь
04.09.2010 | Коментарі (3)

МКДЗ – Промінь – 1:5

М: Лазаренко Віталій (10)

П: Зборовський Олег (25, 45, 50), Прокопенко Олексій (60), Гаєвий Вадим (70)

.

Політ – Будівельник – 3:1

Першість Житомирщини. 11-й тур.
28 серпня. м.Баранівка.
"Керамік" (Баранівка) - "Граніт" (Гранітне) - 3:1(1:1)

Першість області. 8-й тур.

"Граніт” (Гранітне) – "Вручий” (Овруч) – 3:2 (2:1)

П: Зборовський Олег – 2, Кулик Андрій, Ковальчук Юрій

Тріумфом національної збірної Укра­їни з пляжного футболу завершився ми­нулої неділі кваліфікаційний турнір до фіналу Кубка світу, який наступного ро­ку відбудеться в Римі. Українці не тіль­ки виконали програму мінімум
24.07.2010 | Коментарі (5)

Металург-ДЮСШ - Промінь - 0:6 (0:3)
"П": Зборовський Олег - 3, Ящук Володимир, Прокопенко Олексій, Гаєвий Вадим
.
Політ - Колос - 4:2
П: Медина Володимир - 3, Максимчук Олександр

Олег Зборовський взяв участь у кваліфікаційному турнірі до Кубку світу - 2011 в складі національної збірної України з пляжного футболу. Турнір проходив у італійському містечку Бібіоне. За регламентом до фінальної частини Кубку світу розігрувалося всього чотири путівки, тобто
18.07.2010 | Коментарі (7)

"Каскад” – "Колос” – 2:2

"Кас”: Пустовойт Сергій, Мойсеєнко Олександр (автогол)

"Кол”: Бортницький Микола, Майзенфельдер Сергій (автогол)

.

"Старт” – "Політ” – 1:5

"С”: Порохнюк Олексій (28)

"П”: Медина Володимир (13, 22, 78 – з пен.), Максимчук Олександр (18, 85)
.
"Будівельник" - "Сокіл" - 10:1

"Старт" - МКДЗ - 1:2
"С": Нестерук Володимир (55 хв., з пен.)
"М": Андросович Микола (84 хв.), Заруцький Ростилав (85 хв.)

12 червня. м.Малин. Стадіон "Авангард"

"Граніт” (Малинський р-н) – "Керамік” (Баранівка) – 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 Костюк (43), 1:1 Чаплинський (85)

25.05.2010 | Коментарі (6)

У неділю стартував чемпіонат району з футболу. Наша розмова із головою районної федерації футболу Юрієм ЗУБЧУКОМ

- Юрію Анатолійовичу, на думку багатьох уболівальників цьогоріч­ний розіграш

24.05.2010 | Коментарі (0)

Національна збірна України з пляжного футболу взяла участь у міжнародному турнірі Alanya Beach Soccer Cup, котрий проходив у Туреччині з 13 по 15 травня. Головний тренер збірної Олег Кучеренко в командний список
15.05.2010 | Коментарі (0)

Рівно п’ятнадцять років тому, а саме: 9 травня 1995р. вперше і в останнє за часів незалежності кубок області був здобутий малинською командою – „Папірник”. А якщо врахувати весь історичний період на теренах
09.05.2010 | Коментарі (2)

М’яч, забитий Андрієм Куликом зі штрафного удару у першому таймі та дублі Романа Михайлова і Олексія Прокопенка у другому, зафіксували розгромну перемогу "Променя”. Незважаючи на всі старання гравців

Сьогодні відбулися матчі 1/4 фіналу районного кубку "Весна-2010”. В Пиріжках місцевий "Старт” поступився гранітненському "Будівельнику” – 0:2. Рахунок у матчі відкрив Іван Зеленко на 35-й хвилині, забивши

Олег Зборовський розпочав боротьбу за титул найкращого бомбардира чемпіонату Київщини, який він може здобути втретє поспіль. Щоправда, не в складі ФК "Макарів, де він у 2008 та 2009 р.р. ставав найкращим
21.04.2010 | Коментарі (3)

Найближчої неділі стартує районний розіграш кубка "Весна-2010". У цих змаганнях візьмуть участь дванадцять колективів. Команди, які напряму потрапили в 1/4 фіналу проведуть свої матчі в гостях з переможцями

- Олександре Микола­йовичу, вітаємо з чемпі­онським званням пер­шим за всі роки участі у радомишльських поєдин­ках.

- Дякую, зробили все мо­жливе і, нарешті, перемогли Радомишль на його майда­нчику і здобули перше місце, яке традиційно займали
12.03.2010 | Коментарі (1)

Чотирнадцяту перемогу в чемпіонатах району та міста, починаючи з 1990 року, здобула футбольна команда «Промінь». Цього року склад команди доповнили футболісти ДЮСШ й внесли свою частку в здобуття титулу чемпіона. Тож, у нас

27 листопада 2009 року у великому залі райдержадміністрації відбулось підведення підсумків районного чемпіонату з футболу, який проходив з травня по жовтень 2009 року. В чемпіонаті Читати далі
29.11.2009 | Коментарі (4)

Забивши в останньому турі чемпіонату Київської області два м’ячі у ворота “Податкового університету", Олег Зборовський не тільки приніс друге місце ФК “Макарів”, а й вдруге поспіль став найкращим бомбардиром чемпіонату, з тринадцятьма м’ячами у активі Читати далі
29.10.2009 | Коментарі (3)

22-й тур

“Промінь-ДЮСШ” – “Лісовод-АПК” – 1:2

“Старт” – “Будівельник” – 0:1

“Каскад” – “Лісовод” – 5:1

“Юність” – “Сокіл” – 3:0  Читати далі

У центральному матчі 21-го туру “Лісовод” приймав на своєму полі “Старт”. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю. Всі основні події розгорнулися в таймі другому. “Лісовод”, ведучи в рахунку Читати далі

У пропущеному матчі 13-го туру „Промінь-ДЮСШ” приймав на своєму полі „Будівельник”. Цей матч мав зняти чимало питань стосовно звання найкращої команди чемпіонату. Рахунок у цьому Читати далі

20-й тур стартував матчем “Старт” – “Лісовод-АПК”. У першому таймі господарі зуміли двічі “пробити” Івана Купневича, а при рахунку 2:0 гостей врятувала стійка воріт. У другому таймі  Читати далі

"Каскад" - "Мрія" - 4:0 Читати далі

В 16-му турі першості області “Граніт” на своєму полі каменя на камені не залишив від ФК “Довбиш”. Рахунок зустрічі 7:0 говорить сам за себе про співвідношення сил суперників, хоча гості Читати далі

12.09.2009 | Коментарі (4)

Перемогою київського «Майндшера» завершився фінальний турнір чемпіонату України-2009 з пляжного футболу. У вирішальному поєдинку, який повторив торішній фінал, майндшерівці Читати далі

09.09.2009 | Коментарі (7)

В центральному матчі 15-го туру, який відбувся минулої неділі, “Лісовод” приймав на своєму полі лідера чемпіонату “Будівельник”. Гра закінчилася перемогою лісоводів з рахунком Читати далі